İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlandım..

B

bazobehram

Misafir
Arkadaşlar Merhaba Bundan Önce Bir Başlık Açmıştım Birileri Benimle Uğraşıyor Ve Banlatmak İstiyor Demiştim..Ve En Sonunda Banlattı.. Sizlerden Google Adsensenin Temyiz Adresini istiyorum Bİle var Buraya Yazarsa Memnun olurum..+

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:( geçmiş olsun dostum böyle insanların allah belasını versin dicem ağır kaçmazsa :(

Quasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecmis olsun insallah duzelte bilirsin

B

bazobehram

Misafir
sizce 12 sinde yani bugün banlandım google den ayın 24 de ödeme alabilrmiyim yada alan varmı bu tarihte banlanıpta ?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlandıktan sonra ödeme alamazsın
Temyiz adresine çok detaylı bir mail at daha önce nasıl bir formatta atılması gerektiği anlatılmıştı bir başlıkta. Umarım düzelir.

B

bazobehram

Misafir
(pigeon) Evet Attım sahte tıklama oluduğundan şüpheleniyorum demiştim.. hatta burayada benimle uğraşıyor birileri diye başlık açmıştım..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Geçmiş olsun ancak Adsense den banlandıkdan sonra banın açılması çok zor görünüyor. hatta banınız açılmazsa aynı isimden kayıt yaptıgınızda ret cevabı alacaksınızdır.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
umudunu yitirme daha önce ban açıldı eğer haklısan seninde banını açarlar..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun arkadaşım. Biz hala birbirimizle didişelim elalem götürsün paraları.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hesabındaki banı kaldırmasalar bile bundan önce şikayetini belirtmişsin ve sorunun nedeninin sen olmadığını da bildiklerine göre bence parayı hesabına geçeceklerdir ama mutlaka önceden bunu onlara yazdığını belirt..

Ataberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim hesap banlanmadı URL banlandı ama banlanmadan önceki ödememi aldım. herhangi bir gerekçe göstermeden banlandım. bende anlamadım bu işi ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5