İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlandım

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar . Adsenseden mail geldi . Banlanmısım diye . Hiçbi sucum olmadan . Adsense ekibine durmadan email atıyordum . Belki sıkılmıslardır . Siteleride sordum adamlar hiçbir sorun yok dediler . Ne yapacam arkdaslar . yol gösterirmsiiniz ? Tesekkürler

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense ekibine durmadan mail atarsan, adamlar kıllanır tabi. durduk yere üstüne gidilen birşey, adamlarda şüpe uyandırır.. keske yapmasaydın.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mohti, belki düşündüğünüzün payı vardır ama o kadar basit çalıştıklarını düşünmüyorum.Genelde hazır cevap mail kullanıyorlar.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kesinlikle budur demiyorum. Ama kesinlikle etkisi olduğuna inanıyorum.Benim görüşüm budur :)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizde kural ihlali adına bir sorun olup-olmadıgına dair soru sordugunuzda sorun yoktur deyip sonrasında banladılar mı ?

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizde kural ihlali adına bir sorun olup-olmadıgına dair soru sordugunuzda sorun yoktur deyip sonrasında banladılar mı ?

Aynen kardes.

En son mailime bu aksam cevap verdiler :

www.xxxx.info sitenizde şu an içerik açısından program kurallarımıza aykırı bir durum bulunmamaktadır. Ancak, program uzmanlarımızın web sitelerini diğer gerekliliklerin yanı sıra gezinme ve işlevsellik dahil olmak üzere, çeşitli kriterler itibariyle incelemekte oldukduklarını ve sitenize yapılan reklam yayınını durdurma hakkını saklı tuttuğumuzu hatırlatmak isterim.

Sonrada saat 19:23 de banladılar .

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hesap için yapılabielcek bir şey yok banlanan hesabın açılması çok zor ıhtımal yenı bır hesap al...
brad pitt sayfası vardı sıtemde telıf haklı ısm mıymış neymış bu yuzden yayın durdurulmuştu vs. bir çok şeyden kaynaklanıyor olabılır

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen kardes.

En son mailime bu aksam cevap verdiler :

www.xxxx.info sitenizde şu an içerik açısından program kurallarımıza aykırı bir durum bulunmamaktadır. Ancak, program uzmanlarımızın web sitelerini diğer gerekliliklerin yanı sıra gezinme ve işlevsellik dahil olmak üzere, çeşitli kriterler itibariyle incelemekte oldukduklarını ve sitenize yapılan reklam yayınını durdurma hakkını saklı tuttuğumuzu hatırlatmak isterim.

Sonrada saat 19:23 de banladılar .

acaba mohti haklımı :p ilginc
aykırı durum yok ama ... gibi birsey demişler kıllandırdında kulp takacak birseyler mi buldular :) bilemiyorum
gecmis olsun bu arada :(

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google yetkilileri muhakkak bu konuya bakacaklardır burdan .... Arkadasalar googleden gönderilen mailler kayıtlı bende. Hiçbir sorun olmadığına dair kendileri yazmıslar zaten . Bunları googlenin ana merkezine gönderebilirmiyim ?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Size yardımı ancak google yetkilisi yapar bu forumda google yetkilisi yok.
Google in Türkiye ofisi aramayı deneyiniz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Turkey Office
Google Advertising and Marketing Ltd Sti
Beybi Giz Plaza
Ayazaga Mahallesi
Meydan Sokak No. 27
Maslak-Istanbul 34396

Bilinmeyen numaralardan verebilirler telini sanırsam.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
otomatik mail olabilir belki de. sonra da inceleyip banlamışlardır. adamları uyandırmışsın gibi.. geçmiş olsun.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Temyiz göndercem arkadaslar . Aranızda bana yardım edecek varmı ? Tesekkürler

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada kimse fiili bir yardimda bulunamaz.yapmaniz gereken tek sey durumunuzu tum acikligi ile anlatan bir mail gondermek ama bandan geri donen bir hesap varmi simdiye kadar bilmiyorum ben hic duymadim.bu konuda cok katilar.hakli olunsa dahi emsal olmasin diye bani acmiyorlar diye dusunuyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sitede ilgili bilgiler var. bir araştırın ama sitenizle bir sonuç alamazsınız..

K

kategori.net

Misafir
geçmiş olsun.. banlanmanın acısı buyuk olur :) helede suçsuzsan

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce adsense-tr tarafından banlanıp da merkez adsense'e ulaşarak banını açtıranların olduğunu okumuştum. Bilginize. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5