İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlandımmı bilmiyorum

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Program Şartlarına aykırı bir iş yapıyorsun, ve çok iyi okudum diyorsun?
Başkaları da bu işi yapıyor ama ödeme alıyor diyorsun.. Kötüyü kendine örnek alıyorsun..
Bende onlar gibi yaptım niye atıldım diyorsan merak etme hepinizin sonu geldiğin noktadır..

Bu mantık ile ödeme günü geldiğinde hepsi birer birer dökülür..

dreaminternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Program Şartlarına aykırı bir iş yapıyorsun, ve çok iyi okudum diyorsun?
Başkaları da bu işi yapıyor ama ödeme alıyor diyorsun.. Kötüyü kendine örnek alıyorsun..
Bende onlar gibi yaptım niye atıldım diyorsan merak etme hepinizin sonu geldiğin noktadır..

Bu mantık ile ödeme günü geldiğinde hepsi birer birer dökülür..

Bak dostum google bır marez sitesi para alıyorsa bu işte mantıksızlık var.Sen yanlıs yerde dolasıyorsun konu olarak.ben onlar aldı ben nıye almadım demıyorum.Evet yanlısımız varsa düzeltiriz konu degıl ödeme zamanı geldıgınde google bunları ıncelıyorsa ozaman googleın gozluklerıyle alakalı bır sorunu var dıyorum.Adaletsizlik benım savundugum konu.Bana ödememis cok sorun degıl ancak ödeyenlerı nasıl oduyor bu aklımı karıstıyor.Google telif haklarıyla falanla filanla cokda ugrasan bır sıstem degıl.Olsa mp3 sitelerine destek vermezdi konu o degıl.umarım beni anlamıssındır.ben onlara verıyor bana vermıyorunda degılım.Beni goruyorsa neden onları gormuyor dıyorum.Ayrıca bu işleri yapan google sozlemesıne aykırı davranan 10 larca tanıdıgım var bugun 300 dolar parasını tahsıl ettı sitesi nedir bılıyormusun?Full marez ve film.yanı bunlar garip ben bunun pesındeyım.150 doların degıl ;)

dreaminternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen Google'yi hatim etmişsin bize söz düşmez, hata etmişiz pardon.

Dostum sen beni yanlıs anlama sakın.Burda yardımcı olmak icin saol konuya cevap verdın.yanlıs yapmıs olabilirim.Ama sakın beni o aldı ben almadım tipli kişilerden sanma.Bir olusumu tartısıyoruz buda google ve ne yapmak ıstedıgi.Bugun çok kişinin canı yanmıstır.Benim gercekten yanmadı.Ama ortada sende kabul edersınki bir adaletsizlik var.Ben bu neden oluyor dıye soruyorum sen pardon dıyorsun.Neyse canın saolsun.Ama yanlıs anlama beni.yardımların icin tesekkur ederim.

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
herkese merhaba daha önce 120bin çogul olan bir sitemiz vardı günlük 25~30$ arası para kazanıyoduk( yazıda :p ) 1 haftayı geçmeden banlandık sayfa gösterim ihlalinden itiraz ettim cevap bile yazmadılar. yeniden başka bir arkadasım adına başvuru yaptım 2 günde onaylandı denemek için absürt içerikli bir sitede 1 ay gösterim yaptım bişi olmadı google bence fazla abartıyor bi yerde hile yapanları banlaması güzel bu şekilde güvenirligini de arttırıyor ama sebebsiz yere ban yemek insanın morelini 0 a indiriyo bazı tanıdıklarım var bana $12bin bahsediyolar ve site içerigi boş olan bir site tamamen boş içerik fake bir site !! ee google buna ne dicek peki ... ben googleye adsense konusunda pek güvenmiyorum her an banlanabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5