İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanmış ama kafama takıldı bişey

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Selamlar öncelikle;

Bir arkadaşımın 500 $ üzerinde hesabı banlamış bunun için sormamı istedi hemde bizlerde fikir alışverişi yapmış oluruz diye düşündüm ve sorayım istedim arkadaşlar. Arkadaşın pin kodu gelmiş ve 4 aylık ödeme geçmişi var ama bu 4 ay içerisinde ödeme almamış yani toplam 4 aydır hesabı varmış ve 3 ayında 100 $ yapamamış son bir ayda reklam vererek 500 $ yapmış anlayacağınız şuanda ban yemiş ve hesapta eksik hiçbirşey yok herşeyi tamamış. Banlandığı için bazı arkadaşlar ona banlansanda ödeme geçmişin varsa paranı alırsın demişler bazıları su iç demişler başına gelen varmı böyle bişey veya bilen görüşünü alsak bilmeyenlerde yararlansa arkadaş su mu içecek yoksa alabilirmi ücretini teşekkür ederim.

D

DiabloXT

Misafir
Hayır üstüne bi bardak su içsin arkadaşın para felan alamaz...

S

salim_aslan

Misafir
Google un kurallarına göre su içecek. Arkadaşına geçmiş olsun.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence alamaz.Bir arkadaş vardı bu forumda.Uzun süre kazançlarını bekletmiş.Banlanınca eskiden olan kazançları bile gitmişti

Google ın banlayıpta geriye açtığı hesabı pek görmedim şimdiye kadar

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş aylarda kazanılan 800 küsür vardı bende pin gecikince ödeme bekletiliyordu pin pin gelmeden banlanmıştım :D ortada para mara dönmedi hepsi telef oldu gitti :D

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlanan hesaplara anca şu şekilde ödeme yapılıyor benim bildiğim.
Size bir çek gönderilmişse banlansanız dahi onu ödüyor.Başka bir yolu yok.
Geçmiş Olsun...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ben 2 kere google'dan ban yedim. ban yiyen iki hesabımdada canımı acıtacak miktarda mebla vardı. ve hiçbirini alamadım. sanmıyorum alabileceğini, bir bardak soğuk su.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
herkesinde dediği gibi su içecek üstüne.
Banlanma nedenide ani artış olabilir. gariptirki hile yapmasa bile birden bire ani hit ve tıklamalar banlanmaya sebep olabiliyor

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parayla birlikte bütün işlemler feshediliyor,yani hiç bir şekilde para alamıyor.Ayrıca google'nin banlama gerekçesi ne acaba?..

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun arkadaşına. Arkadaşların dediği gibi alamaz parasını.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000$ dan fazla param hesabım banlanınca gitti. Hiçbir şekilde ödeme alamadım. ilk ay parayı bekletmiştim ikinci ayda ise banlanmıştım. Bu sebepten dolayı beklettiğim aydaki meblanın tarafıma gönderilmesi için talepte bulundum ancak bana banlanan bir site için herkesin bildiği kuralı cevap olarak gönderdiler.

Banlanan bir site reklam programına tekrar katılamaz ve kazandığı ücret programı kullanan kişiye gönderilmez ve bu ücret reklam verenlere geri ödenir.

Bunun gibi birşeydi o kuralı zaten biliyorsunuz...

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para bekletmeyeceksiniz arkadaslar, ilk ay olacaksınız baska oluru yok, ilk ay odemeyi yaptıktan sonra zaten seni ince eleyip sık dokumuyor.
iyi calismalar.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İçsin bakalım ama bu google ben zannetmiyorumki reklam verenlere geri ödesin hikaye masal dinlerim sadece geçireceği kadar geciriyo zaten geri ödemeyi yapıp yapmadıgını kım bilcek asıl hileci google anasını satim herneyse şu msn yahoo bi gelsin görem ben onların hörekesini :) saygılar teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5