İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

banlanmış domaine banlı olmayan sitenin google kodu

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Google adsense tarafından banlanan bir site var ve banlanmayan bir sitemin google adsense kodunu koydum reklamları gösteriyor sizce bu yasakmı banlanabilirmiyim ?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha önceden banlanmış bir siteye kodları yerleştirseniz ve bunun farkına varırsa google banlar.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım fakat domain sahibi değişti ve içerik değişti yeni bir arayüz olsa olmamı : )
Google'ın domain sahibini,içeriğini ve arayüzünün değişip değişmediğini takip ettiğini düşünmüyorum,banlanan bir site için geri dönüş olacağını sanmıyorum.
Belki belli bir zaman limitleri vardır,
Aslında google'a durumu sormak lazım.
Bence sen bir google'a durumu anlat sonucu bizimlede paylaş,hep beraber öğrenmiş oluruz...

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Google'ın domain sahibini,içeriğini ve arayüzünün değişip değişmediğini takip ettiğini düşünmüyorum,banlanan bir site için geri dönüş olacağını sanmıyorum.
Belki belli bir zaman limitleri vardır,
Aslında google'a durumu sormak lazım.
Bence sen bir google'a durumu anlat sonucu bizimlede paylaş,hep beraber öğrenmiş oluruz...

evt çok haklısın bir mail atıyım bakalım ne cvp vericekler.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
mail atmadan oncede kodları kaldırmayı unutma banlantıktan sonra nekadar mail atarsan at fayda etmez

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5