İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanmış İsme Eft Göndermek?

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar google adsense'den yaklaşık 1 sene önce banlanmış bir isime tamamen farklı bir hesaptan eft göndersek sorun çıkar mı acaba?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt benım cıktı herseyı farklı olan bır hesapta banlanmıs ısmım soyıismim olan banka hesabı aktıf ettırdım atldım gerekcesı onceden banlanmıs oldıgımda sakın ha!

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim aklıma şöyle bir soru geldi,malum Türkiye'de isim benzerliği çok.Daha önce benim ismimde biri adsense'den banlanmışsa ben adsense'den yararlanamayacakmıyım.
Google buna nasıl bir çözüm sunuyor acaba,yoksa direct banlıyormu çözümü bu mu yani?

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim aklıma şöyle bir soru geldi,malum Türkiye'de isim benzerliği çok.Daha önce benim ismimde biri adsense'den banlanmışsa ben adsense'den yararlanamayacakmıyım.
Google buna nasıl bir çözüm sunuyor acaba,yoksa direct banlıyormu çözümü bu mu yani?
İsim dışındaki diğer bilgiler farklı olunca sorun çıkmıyor, adres tel. vs... farklı olmalı.

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt benım cıktı herseyı farklı olan bır hesapta banlanmıs ısmım soyıismim olan banka hesabı aktıf ettırdım atldım gerekcesı onceden banlanmıs oldıgımda sakın ha!
Kesin o sebepten banlandım diyorsun yani? Aynı makina yada ipden benzer bilgilerle kayıt olmuş olabilir misin?

L

lightfg

Misafir
Dün banlandim

arkadaslar ben dün banlandim 4 tane sitede gitti :)
tekrar basvurmak istiyorum.
biraz sorularim olacak:
1. ayni isimle yani benim ismimle basvurabilirmiyim?
2. banlanma hesaba mi yoksa siteyemi? yani banlanmis bir site ile basvursam olurmu?
3. diyelimki yeni bir site actim, whois inde yine kendi ismim görünse olurmu?
4. ev adresini illaki degisik mi vermem lazim?
5. diyelimki kabul edildim, su an kullandigim yani banlandigim bilgisayardan, yani ayni IP numarasi ile tekrar hesabima girsem yine banlanmilirmiyim?
yardimci olursaniz sevinirim
tsk

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı isim ama adres farklı olmalı

ip ve makine farklı olmalı

ödemelerde sorun çıkarmı onu bilmiyorum banlı bir isim için
ama çıkmaması lazım düzmantıkta biri aynı isimdeyse onu hakkını kim savunacak?

"ahmet yurt" ismi yüzlerce varsa onların suçu ne; ama

google zekidir çeviktir anlar aynı adamın bi kaç gün sonra hesap açacağını :)

L

lightfg

Misafir
peki, yeni actigim sitenin whoisindeki isim yine beim ismim olsa, sorun yaparmi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5