İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banner affiliate 4 tık'a 100bin TL.

S

SethPlate

Misafir
Banner affiliate sistemimize göstermiş olduğunuz ilgilen dolayı çok teşekkür ederiz.

Sizlerden gelen istekleri değerlendirmeye aldık ve çok yakında farklı boyutlarda bannerlar ile text bannerlarıda sisteme dahil edeceğiz.

Bol kazançlı günler dileriz.
http://ortaklik.omnweb.net/

Saygılarımızla,
OMNWEB Hosting
www.omnweb.net
[email protected]

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede herhangi bir şirket ibaresi yok bide yukardaki menülerdeki yazı fontu biraz kötü görüküyo ama tabiki bu benim görüşüm

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
şirket misiniz? host satışında fatura veriyor musunuz?

S

SethPlate

Misafir
Sevgili arkadaşlar,
Sitemizi biraz incelerseniz firma olduğumuzu görürsünüz. Firmamız 10 senedir bilgisayar 5 senedir de bilişim sektöründe hizmet vermekte.

Affiliate sistemindeki ödeme konusuna gelince şu ana kadar herhangi bir maduriyet yaşatmadık, ihtimalleri göz önüne alarak, hesaplamaları yaparak bu işe başladık.

Ödememe gibi bir durum gerçekleştirdiğimizde yararımıza değil zararımıza olacağını biliyoruz.

Hosting alan müşterilerimize fatura kesmekteyiz. Fiyatlarımıza kdv dahildir.

Saygılarımızla,
OMNWEB Hosting
www.omnweb.net
[email protected]

E

Eseryucel

Misafir
Şahsen ben katıldım arkadaşların sistemine bakalım göreceğiz şuana kadar sorun yaşamadım

G

guajira

Misafir
sistem sorunlu bence. üye olalı 2-3 hafta oldu hesabımdaki para çok düşük seviyelerde. clickleri online saymıyorlar galiba.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Şimdi ben üye oldum. Hostarena.Net e eklesem bannerlerini benim hesabıma göre ayda 40 / 50 Milyonun üzerinde para kazanmıs olurum. Ama öderlermi / ödemezlermi ? Deneyipte Görmek var.. Denemeden beklemek var.. Bende kararsızım dogrusu..
Sizce denemelimiyim ?

S

SethPlate

Misafir
Sevgili arkadaslar,
Su ana kadar deneyipte mağdur olan olmadı, sözleşme metninde'de belirttiğimiz gibi minimum ödeme tutarına "ulaşıldığı gün" ödeme yapıyoruz. Hiç bir bekletme yapmıyoruz.

Kazancınızın az olmasına gelince,
Sistem online olarak logluyor kazanclarınız ise gün sonunda kontrol edildikten sonra onaylanıyor. Herhangi bir hile soz konusu değil. Sözleşme metninde de belirttiğimiz gibi bunun sebebi haksız kazançları önlemek. Hileli tıklamar ve proxy'ler ayıklanıyor. Hak verirsiniz ki kazancınızın durup dururken düşmesi yerine, periyodik olarak artması daha mantıklıdır.

Haftaya text reklamlarımız ve yeni bannerlarımız yayına girecek.
İyi kazanç için banner seçimini iyi yapmanız gerekir, şu an 2 çeşit banner var; birisi affiliate sistemini tanıtıyor birisi ise OMNWEB Hosting'i tanıtıyor.
Eğer sizin ziyaretçi kitleniz arasında webmasterlar yoksa kazancınızın aşırı iyi olması beklenemez.

Bol kazançlı günler dileriz.
Ayrıntılı bilgi ve yardım almak için [email protected] adresimizi kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
OMNWEB Hosting
www.omnweb.net
[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5