İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banner Değişim Programı Eklense?

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya gerçektende iyinet.com işini iyi yapıyor. Site istatistikleri ve referer bilgileri çok iyi, ayrıca bu kadar detaylı ve Türkçe kontrol panelli başka yer olduğunu da sanmıyorum.
Toplist işinde gerçekten başarılı olan bir sitenin, artık banner değişim programını da başarı ile gerçekleştirebileceğini düşünüyorum ve acaba yapabilirlermi diye soruyorum?

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
konu horttttttladı :)

4 yıl olmuş be insan bi tarihine bakar :D

2004-05-23, 07:53

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu adamın işi konu hortlatmak herhalde bu kaçıncı oldu ya

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni üyeleri toplıyım 1 saatlik iyinet forumları nasıl kullanılır diye ders vermek lazım

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yağmayok'cum makinistim diye aman ayar mayar vermeye kalkma kimseye ters teper zira senin buraya üye olduğun günü bile hatırlar durumda olan üyeler var hemde yepyeni üye :)

Bumber'cim başka bir konuda böyle yazmış. Yeni üyeler derken kapsama alanına dahil olmayan yeni üyeler ve kapsama alanı içindeki yeni üyeler olarak ikiye ayrılmalı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5