İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banner Değişim

S

Sporty

Misafir
Arkadaşlar, bildiğiniz yerli yabancı banner degişim sistemleri varmı? Yani sitemizde gösterim yapacağız ve karşılığında bizim reklamlarımız başka sitelerde gösterilecek.. Bildiklerinizi yazarsanız çok sevinirim. Herkese iyi şanslar, bol kazançlar

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anahtars com un 3 ay bannerini yayinladim benim bannerimi hicbir yerde bile yayinlanmadi tavsiye etmem

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anahtars.com'u bi ara kullandim hiç bi faydasini görmedim.yayınlamadimi acaba, yayınladıysada hiç ordan hit gelmedi 1,2 tık hariç timsah arkadaşin dediği gibi bende tavsiye etmiyorum..

S

Sporty

Misafir
Kaydoldum deniyorum orayı, sonucu yazarım. Başka varmı arkadaşlar? bannertakas.com gördüm, o da daha yeni.. Benim kazandığım kredileri eritebileceklerini hiç sanmıyorum..

S

Sporty

Misafir
fenerli' Alıntı:
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=20047

içeriği uygun olabilecek sitelere böyle birşey sunduk ama rağbet görmedi :)

iyi düşünmüşssün ama ben farklı bir amaç için kullanacağım o nedenle uymuyor bana malesef.. yani 20 sitemde gösterim yapıp onların kredisiyle 21. sitemin reklamını yayınlatacağım banner değişim programlarına.. Yani aslında belki en büyük reklam payı bana düşecek ve sitem çabuk tanınacak.. bu tür yapan yerler arıyorum, mesela anahtars.com tam aradığım gibi.. ama bakalım kendi bannerimi gösterime sokunca etkisi nasıl olacak..

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sporty' Alıntı:
iyi düşünmüşssün ama ben farklı bir amaç için kullanacağım o nedenle uymuyor bana malesef.. yani 20 sitemde gösterim yapıp onların kredisiyle 21. sitemin reklamını yayınlatacağım banner değişim programlarına.. Yani aslında belki en büyük reklam payı bana düşecek ve sitem çabuk tanınacak.. bu tür yapan yerler arıyorum, mesela anahtars.com tam aradığım gibi.. ama bakalım kendi bannerimi gösterime sokunca etkisi nasıl olacak..

ben anahtars coma 1 yil once kayit olmustum 3 5 tane sitenin bannerini yayinliyordu suan bakiyorum halen ayni sitelerin bannerleri yayinliyor

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anahtars.com oksinet'in güvenilirdir. Eğer banner değişim programlarından birisini kullanacaksan anahtars.com iyidir..

S

Sporty

Misafir
TRinsanRehberi' Alıntı:
http://www.nettereklam.com/ <<< bir inceleyin derim. oluşan tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim.

Kendileriyle bundan 3 ay önce görüştüm (eğer yanlış hatırlamıyorsam) benim sitelerimin imp sini kaldıramayacaklarını daha sonra belki çalışabileceklerini söylediler (diye hatırlıyorum, üzerinden zaman geçti karıştırıyor olabilirim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5