İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banner reklam verilecek

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha çok erkeklerin takıldığı siteler hariç (güzeller vs), tekil 3000+ sitelere reklam verilecek. ziyaretçi gönderebileceğine inanan kişiler pm atsın sadece. karmakarışık bi sürü bannerın olduğu, in in bitmeyecek uzunluktaki sitelerle ve de extreme tarzı bi istatistik kaydı olmayan sitelerle ilgilenmiyorum.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Imzamdaki linkten reklam seçeneklerine bakabilirsiniz...

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresiniz ve banner boyutlarını yazarmısınız. ben siteme reklam alıyorum pm yolladım adresi.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Imzamdaki linkten reklam seçeneklerine bakabilirsiniz...
sayfaların çok uzun ve karışık malesef. o sayfalardan 160*600 le bile pek bi ziyaretçi gönderebileceğini zannetmiyorum. yine de tşk.
birde buna bakabilirsiniz pr si 5 tekil 3000 ve üzeri
www.gizlidunya.org

mavilime sölediklerim senin içinde geçerli malesef. ayrıca ziyaretçi kitlen bana uygun değil. tşk

site adresiniz ve banner boyutlarını yazarmısınız. ben siteme reklam alıyorum pm yolladım adresi.

pm gönderdim. cevabını bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5