İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

banner reklam verilicektir

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
468*60 banner reklam verilicektir.
aylık ücretini-sitenizin adresini ve istatisklarini görebilecegimiz adresi-yaklaşık gönderebileceginiz tekil hit sayısını-daha önce reklam verenleri
pm atarsanız sevinirim.havale ile ödeme yapılacaktır.

herkese iyi calışmalar.

kayser soze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekil hit: 300-500 arası

Çoğul Hit: 3000-6000 arası

Konular: 7,683, Mesajlar: 60,816, Üye Sayısı: 3,329 (19 ocak saat 22.45 itibariyle)

pagerank:2

www.forummekani.com

daha önce reklam verenleri siteye girerek görebilirsin.şu anda reklamlar var..

Görüşmek istiyorsan pm den msnini at..

bigowner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekil hit: 2000-2500
Çoğul Hit: 8000-9000 arası

saha önce reklam verenler : adresler.biz laflayalim.com

Pm atabilirsin

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.indirsek.com
Tekil 2000+
Çoğul 15000+
Hitleri iyinet.com'da program diye arama yaparsan görebilirsin.

Tüm Sayfalar Üst Bölüm Logo Yanı 468x60 : 15 USD (3'lü değişim uygulanır).
Tüm sayfalar sol kolon istatistik altı 180x60 10 USD (Sabit Gösterim).

istersen paypal ilede ödeyebilirsin.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekil Hit Sayısı :
reklam7ix.jpg

Webservir realist ve iyinetten istatistikler kontrol edilebilir

Tüm sitede bir aylık reklam 25 YTL

Paypalda % 10 fiyat farkı alınır.

Sitemize hiçbir şekilde pop up açılmayıp hit temiz hittir

Sitemize gelen ziyaretçiler >>http://www.vazgectimsenden.com/topic.asp?whichpage=34&TOPIC_ID=5050&FORUM_ID=45&CAT_ID=1&Forum_Title=Yeni+%DCyeler+Ho%FEgeldiniz&Topic_Title=VazgectimSenden%2ECom%27la+Nas%FDl+Tan%FD%FEt%FDn%FDz%3F

Ayrıntılı Bilgi :
http://www.VazgectimSenden.com/Reklam.asp

D

doLob

Misafir
reklam piyasasai amma dusmus ya biz google turkce reklamlara az veriyor diye yakinalim sanki burada verilen reklamlar cok iyi rakamlara gidiyor. webmasterlarin emeklerine yazik ya

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
reklam piyasasai amma dusmus ya biz google turkce reklamlara az veriyor diye yakinalim sanki burada verilen reklamlar cok iyi rakamlara gidiyor. webmasterlarin emeklerine yazik ya

O kadar karamsar olma.. Yani rekabetin olduğu her ortamda fiyatlar düşer.. Bir de amaç önemli.. Geçimini burdan sağlayan bir insan için 25 ytl gerçekten çok komik bir rakam.. Ancak benim gibi maddi kazançtan çok sevdiği için bu işlerle uğraşan bir insan için daha farklı olay.. Ben sitemde reklam görmeyi seviyorum cıvıl cıvıl oluyor.. İstemediğim reklamlar ise anormal pahalı nasıl olsa kimse vermez diyorum.. Pop up mesela şu anda aylık 500 ytl.. Çünkü sitemde pop up görmeyi sevmiyorum..

Yani sırf maddi anlamda bir tatmin olarak düşünme.. Duygual yönden tatmini de var bu işin..

D

doLob

Misafir
yok ya acaip sekilde reklam fiyatlari dustu
2000 tekilli bir site 15$ a reklam alıyorsa oturup uzun uzun bunun nedenlerini konusmak lazim piyasa o kadar dustuki sitelerin masrafi bile cikmiyor artik. bazi sagolsunlar ceplerinden mi yiyolar napiyolar anlamadim 3 kurusa reklam alip koca siteyi idare ediyolar.. bu ise bi standart getirmek sart bence

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ne masrafı varki standart bir sitenin? senelik 30-50 dolar veriyorsun. 2000 hitli bir sitede o rakamları aylık çıkartıyor zaten.

D

doLob

Misafir
tabi sende haklisin demedim say o cumleyi

html sayfa ile site kurana o para cok bile (script kullananlara script havadan geliyor zaten + bu is icinde bos vakitlerimizi doldurmak icin yapiyoruz)

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala bu fiyatları veriyorsam ve yinede 14 reklam seceneginden sadece 3 tanesi dolu duruyorsa bunda sorun bizde degil reklam vermek isteyenlerdedir bence,,,
biraz once ozel mesaj geldi reklam fiyatlarını yazdım ,,
verilen cevap şu :
fiyatlar cok yuksek dusurursen vermeyi dusunuyorum kararin degisirse haberim olsun,,,

daha ne diyim ben..

D

doLob

Misafir
fiyat cok yuksek kelimesi pazarlik amacli denen bir laftir sende reklam ucretin 50 ytl ise 60 ytl yapip 10 ytl pazarlik payi birakacaksin bunlari ogrenmesi lazım webmasterlarin.

dipnot : o ne bicim imza ya hit icin degmez bence insani korkutuyor

O

oXo

Misafir
@doLob cogu konuda haklisin ama su konuda YALNISSIN DEMEK ISTEMIYORUM biraz haksizsin gibi geldi ...

Sonucta sitesi olan ve reklam alan site sahipleri ( WEBMASTER tanimini kullanmak istemiyorum ) reklam aliyorlar vs. Bu bir ticaret ise 50 YTL 'lik reklama 60 YTL diyip 10 YTL pazarlik payi birakmak bence ``sahtekarlik`` cunku ticarette boyle birsey olmaz.

Soyle soylemek daha dogrusu. Bir ayakkabi almaya gittin. 50 YTL lik ayakkabiya 75 YTL dedi. Sonra pazarlik ettin 50 YTL 'ye dustu. Sansa baska bir arkadasin da oranin tanidigi sohbet sirasinda soyledin ve ayakkabinin normalde satis fiyatinin 50 YTL oldugunu ogrendin. Bir daha gidip o ayakkabicidan ayakkabi alir misin ?

Son olarak ... Reklam fiyatlarinin dusmesinin bir diger nedeni site sayisinin artmasi ve herkesin bunu buyuk bir pazara donusturmesi. 10 bin tekil hitli X $ a alirim diyor 2 bin tekili olan aklindan pazarlik yapiyor. bu bukadara aliyorsa bende bu kadara alirim. Dogal olarak herkes cekiyor fiyati asagi. Cunku para kazanmayi herkes istiyor ...

Iyi calismalar.

D

doLob

Misafir
demek istedigimi yanlis anladin sonucta reklam veren herkes pazarlik yapiyor 10 ytl veya 5 ytl her neyse o kadar bi pazarlik payi konmali belki yanlis gibi geliyor ama bugun bi alisveris icin magzaya girdiginde ne diyorsun? son fiyat nedir diyorsun ve elman ona gore 3-5 dusuyor. dinimizcede pazarlik sunnettir

O

oXo

Misafir
Supesiz haklisin. Bir hafta once arkidis ( dogrusu yasaklanmis ) ile beraber ayakkabicinin 150 ytl dedigi ayakkabiyi 50 ytl 'ye aldik. 20 dk pazarlik etti arkidis ama 100 ytl dustu. Gercekten 100 ytl indirim mi yapti yoksa kek gozuyle bakipta 100 ytl keklemeye mi calisti. iste bu zihniyette yapilirsa senin soyledigin bu yalnis olur. benim de bahsettigim bu.

iyi calismalar.

K

KingTR

Misafir
@oXo hayatındaki hiç ticaret yapmadığın çok belli oluyor.Ben kendi ailemin dükkanında büyüdüm.ve bu konuda çok şey öğrendim @dolob'un anlatmak istediği bir taktiktir bunu bütün tüccarlar uygular kandırmaca diyerek bizede hakaret ediyorsun.Mesela bir plaja gidersin orda bir hamburger bir kola istersin önce kola gelir.hamburger 10 dakika sonra gelir.Sen hamburger gelene kadar kolayı içerisn zaten ve yeni bir kola daha istersin.Ha işte bunlar ticaretin sırlarıdır hileleri değil lütfen yazacağınız şeyleri ölçüp biçerek yazın

saygılar...

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesin yorumlari onemli bu konuda,,,
bence sitesi olan buraya reklam verilir alınır dien herkes birseyler soylemeli bu konuda,,ben soyleycegimi soyledim,,anlasilmistir die dusunuyorum
dipnot:hite ihtiycim yok kusgribinden simdiye kadarda hic popup veya link vermedim biyerden,,bu siteden parada kazanmıyorum satmayıda dusunmuyorum,,,google dan banlı zaten,,
mp3 sitesini eklemistim onu kaldır dedi vatandaşın biri bende geyiq olsun die onu yazdım art niyetim yoktu,,
yanlışımız olduysa ozur dilerim dolob bey

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LoRD_YenGeC' Alıntı:
hala bu fiyatları veriyorsam ve yinede 14 reklam seceneginden sadece 3 tanesi dolu duruyorsa bunda sorun bizde degil reklam vermek isteyenlerdedir bence,,,

Benim hemen hemen tüm reklam alanlarım dolu allaha şükür. Reklam verenlerde genelde memnun ayrılıyor. Yani reklam verende sorun diye yaklaşımdan çok ben neden reklam alamıyorum ne yapmalıyım kendimi daha fazla geliştirmeliyim diye düşünülmeli. Ayrıca hiçbir zaman karamsarlığa kapılmayıp her zaman olumlu düşünülmeli. Çünkü her ay reklam alanlarımız full olacak diye bir şart yok..

Fiyat payına gerince pay bırakıp bırakmamak kişiye kalmış birşey bırakabilirde bırakmayabilirde.. Ha şunu söyliyim 10000 e yakın tekilim var text link 15 ytl bana gelip 10 ytl olur mu deniyor veya tüm sitede dönüşümlü alan 25 ytl 15 vereyim deniyor ama doğal olarakta inmiyorum. İnsanin içinde vardır pazarlık yapmak. Benimki zor yol belkide biraz pay koyup insem daha rahat ederim. Ama reklam alanı 150 ytl olsaydı bi hayli inerdim çekinmedende yani burda uygulanan politika doğru veya yanlış değil.. Herkesin yoğurt yiyişi farklıdır..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LoRD_YenGeC' Alıntı:
mp3 sitesini eklemistim onu kaldır dedi vatandaşın biri bende geyiq olsun die onu yazdım art niyetim yoktu,,
yanlışımız olduysa ozur dilerim dolob bey

İmza güzel güzel kimseyi yanıltmıyorsun sonuçta insanlara bişeyler katan bir site.. Ayrıca dediğin gibi burdan ne hit gelecek günlük 10 hitin hesabını kimse yapmaz yahu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5