İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banner Yap Reklamı Kap

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.cahve.com arama motoru sitesine 88px 31px banner lazım bannerlarınızı buraya atabilirsiniz

Bannerı kullanılan a ömür boyu destekleyenler bölümünde Ana Sayfada Kırmızı Text Reklam

İlgilenenlere gönülden teşşekürler iyi çalışmalar

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu benim kendi resimlerim ufak banner istiyorum sade ve orjinmal sizinde tuzunuz olsun istiyorum :)

F

FarukCinar

Misafir
bu siteye arama moturu demek bilimum arama motorlarina hakaret olur falla . dense dense arama motoru müsvetdesi denir 100 yil geçse bi allaın kulu burdan arama yapmas yapsada bişi bulamaz bu yüsden boşuna uraşma kardiş

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heuheu yorumlara acıgım 5 inci mesajın bu ve ben bişi demicem burdaki kardeslerim gereken lafı sana söyler :) tanımadıgın insanlar hakkında yorum yapma sana tavsiye

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FarukCinar' Alıntı:
bu siteye arama moturu demek bilimum arama motorlarina hakaret olur falla . dense dense arama motoru müsvetdesi denir 100 yil geçse bi allaın kulu burdan arama yapmas yapsada bişi bulamaz bu yüsden boşuna uraşma kardiş

Bu bir hobidir.. Yani insan yaparken bişeyleer öğrenir ve zamanla kendini geliştirir..

Daha iyisini yapabiliyorsan ne mutlu sana.. Ama birşeyler yapmak isteyen insanlara laf söyleme........

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne bilim ya aklıma böyle bişi geldi böyle yaptım :) cahve.com biraz gri oldğu için böyle yapmıştım.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehu su tıklamalı seceneklerden kod gösteren kodu bilen var mı aklıma hepinizinkini koymak geldi kullanıcı istediğini secsin :) ama kod neydi ? :( hepinizede ana sayfadan link vereyim ehuehue

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar kusura bakma mesajı yeni gördüm.o fontun adı 04b03 diye bişi.ama onun bi özelliği var her fontun kendine göre boyutu falan vardır guzel görünmesi için.onunki 8px ve no anti alias özelliğinde olması lazım.daha güzel duru böylece.

A

altar

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
altar kusura bakma mesajı yeni gördüm.o fontun adı 04b03 diye bişi.ama onun bi özelliği var her fontun kendine göre boyutu falan vardır guzel görünmesi için.onunki 8px ve no anti alias özelliğinde olması lazım.daha güzel duru böylece.

sagolasin dostum, gerçekten güzel duruyor.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
Bu bir hobidir.. Yani insan yaparken bişeyleer öğrenir ve zamanla kendini geliştirir..

Daha iyisini yapabiliyorsan ne mutlu sana.. Ama birşeyler yapmak isteyen insanlara laf söyleme........

+1 forumda kaliteyi dusurmeyelim lutfen, ben ciddi anlamda rahatsız olmaya basladım. kimse kimseyi sevnek zorunda deil. uygar bi sekilde rencide etmeyecek yazılar yazalım. rica ediyorum

saygılar

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bos wer kızmayın arkadaslar huzurmuzu bozamazlar ben laf sölemicem diye sölemiştim zaten o arkadasa cevabını sizden aldı saolun

hani benim bannerım nerde :) konu dağılmasın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5