İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banneri Yap Domaini Kap...

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepinizi kutluyorum beyler..
bosverin beğenmeyen beğenmez .
ama arkadasın dediği gibi böyle bir topic acıyorsan 1. yi secmek zorundasın. 7ytl insanların sana güvenlerinden veya hakkındaki olumsuz yorumlardan dahamı önemli? cevabın evet ise zaten kimsenin daha bişi yazcağını sanmıyorum ..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya 1.cı secmek zorundada degılsın, sadece guzel bır dılle anlatman gerekırdı bunu. Begenmedım arkadaslar sagolun dıyebılırdın, ama acemıce gıbı laflar bıraz terbıyesızlık olmus.
bır de ustune, yapılan yorumlara "yakarım senı" gıbı yaptıgın yorumları hıc yakıstıramadım sana. daha dogrusu senden hıc beklemezdım ne dıyeyım...

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
W3BMASTER' Alıntı:
OnurSqL burada yapılan bannerlerin hiçbirini kullanmıyacağım...zaten kullanılacak gibide değiller

bak bir söz vardır bilirsin belki

Kedi uzanamadıgı cigere mındar dermiş ... ... (Buradaki Kedi Sensin yani...

Yapamadıgın yani beceremedigin bir sey hakkında Teşekkür edecegine boyle herseyim ben daha iyi yaparım tarzı konusmaların seni ne oldugu anlatıyor bize ..

SAOL DOSTUM

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kolay kolay banner yapmam içimden geldi forumda paylaşmak istedim. bu kadar şerefsizlik yapılmaz. adam ol webmaster mısın nesin adam ol adam gibi konuş. senin ciğerin kaç paraki hala tavır takınıyosun senin gibi adamlar internetin içine ediyo zaten. ama dur bişey demiyorum. değmezsin konuşmaya bile.

S

sad_

Misafir
bence bu webmasterline bannerların üstüne yatıcak.. :) ama hade neyse bakam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5