İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banneri Yap Domaini Kap...

W

W3BMASTER

Misafir
Evet arkadaşlar siteme güzel orjinal bir banner yapılması karşılığı arkadaşa istediği bir com,net,org uzantılı domain alıcam.Bannerleri lütfen özelden filan yollamayın.Direk yapıp buraya koyarsanız değerlendirmem daha çabuk olur...Bana bu akşama kadar lazım ona göre...Bannerin içinde WebmasterLine.Com yazısı olacak gerisi sizin hayal gücünüze kalmış... boyutu 468e60 olcak...

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istediği bir com,net,org uzantılı domain alıcam demişin ben google.com u istiyorum alacaksan yollayım bannerını :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
Lütfen arkadaşlar konuyu saptırmalayalım arkadaşın ne demek istediğini herkes anlamış...

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz iş biraz eglence herdeyiz bu sene nasıl şampiyon olcaz ya senin avatarı gördükçe düşünüyoms of of

H

Heryerdeyiz

Misafir
Akşam eve gidince yapıcam hemen seçmeyin bak pişman olursunuz :p sonra

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün banner yapmak geldi içimden. buda 3. banner seç beğen al :) buda biraz sade banner

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3. bannerde koptum resmen..
wm lerin kalplerinin bulustugu nokta aheuaehauea

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he bu arada buluştuğu değil attığı nokta iyi oku arkadaşım :)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şiişt layn ne var layn webmasterline.com şeklinde oynak bi banner yapılırsa kazanma şansınız yükselir belki pouaha :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5