İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bansız flv adreslerini alabilecegim site?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
merhaba arkadaşlar,
türkiye den bansız olan videoların rahatlıkla flv adreslerini alabilecegim bilginiz site varmı?

Yükleyecegim dosya boyutu yüksek olacak.

celibar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook'u kullanabilirsin.üstelik tek seferde 1024 mb'a kadar video yükleme boyutu var.nasıl linki alacağız dersen?ilk önce idman(internet download manager) programını kuruyoruz.sonra tarayıcımızı açıp ilgili videoyu oynatiyoruz.sonra videonun üzerinde mavi buton çıkıyo.(bu video indirilsinmi?) evet diyoruz.karşımıza bir pencere çıkıyo.o pencerenin üst satırında yazan url'yi kopyalıyoruz.eğer facebook hesabın silinirse videolarında silinir.ben blogumda kullanıyorum.bu yöntemi.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook'u kullanabilirsin. dosya boyutu 1024 olarak değilde video uzunluğu maksimum 20 dakika diyor ama kendisi convert sırasında üzerine saniye ekliyor. videolarınız 19.30 dakikadan fazla ise parçalara bölmeyi tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5