İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bant genişliği

U

ultraturknet

Misafir
Bant genişliği gene tükendi, siteye ulaşılamıyor..Ya arkadaşlar, şu rakamlara bir bakar mısınız:

Günlük ortalama 2500 tekil, 8000 çoğul hit(farklı stat servislerinin ortalaması).
Sitede fazlaca resim yok. Download, dosya, mp3 vs. hiç yok, içerik çoğunlukla text link.
Şu an kullandığım hosting paketi aylık 12 GB bant genişliği veriyor.2 GB da extra ihtiyaç oldu, toplam 14 GB bant genişliğini bir ayda, hatta siteye son bir haftadır ulaşılamadığını da gözönüne alırsak 3 haftada tükettik?

Biraz fazla değil mi, bana mı öyle geliyor?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek fazla bisey gozukmuor .zaten siten 2 haftadir kapali. belki birileri icerik yurutuodur.o da bwni tuketiodur...

U

ultraturknet

Misafir
Site açıldı bugün, yeni ayın bw limitleri verildiği için.
Birkaç küçültme yapacağım, onun dışında aylık 20 GBlık pakete upgrade etmekten başka çare kalmıyor..Ki onun da fiyatı şu ankinin tam iki katı:(

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin totali kaç mb?

bandwith hesaplarken çoğul hiti dikkate alman lazım ;)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben en dandık sıte için bıle alırken 3 mb lık sıte için 80 gb bw alıom...

M

modachat

Misafir
ultraturknet bana pm ile mesaj yazarsan sana bir adres tavsiye etmek isterim bw sorunun varsa mesela benim kullandigim paket 1gb alan 30gb bw 10$/aylik reseller ok

U

ultraturknet

Misafir
dazlakcom' Alıntı:
dazlakcom bunun maliyeti nedir sana 80 GB az değil yani?

@modachat;
Teşekkür ederim ama benim host 40 GB bw hosting paketine aylık 9$ istiyor zaten:)

sanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
modachat' Alıntı:
ultraturknet bana pm ile mesaj yazarsan sana bir adres tavsiye etmek isterim bw sorunun varsa mesela benim kullandigim paket 1gb alan 30gb bw 10$/aylik reseller ok

Ben de pm den aynı adresi sormak için mesaj atmıştım ama posta kutunuz dolmuş. :)
Selamlar...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Band sorunu yasayan fiyattan isyan eden asp hosting isteyen beni bulsun :)

Kolay gelsin.

R

Radyoblue

Misafir
dazlakcom' Alıntı:

afferim sana :D adamin parasi olsa neden buraya dert yansin,benim dedicedetim olsa ben karsilardim host olayini arkadasin.

dazlakcom benimde BMW 330 um var 2003 model.

U

ultraturknet

Misafir
radyoblue, teşekkür ederim ilgin için, düşünmen yeterli.

Bana süper portre çizmişsin:) Ama nankörlük etmeyeyim, maddi durumum pek kötü değil Allah'a şükür:) Bu işle amatör anlamda ve hobi olarak uğraşıyorum, aslen mesleğim çook başka ilgisiz birşey..

Ancak zevk için bile olsa hosting giderlerini düştükten sonra site/siteler ufak tefek kar bırakmalı insana diye düşünüyorum..
1999'dan beri cepten verdiğim yeter artık:)) O yüzden maliyet konusunda ince hesaplardayım;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5