İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Barcelona - Manchester United Maçı Star tv şifresi

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Şifreyi nasıl giricez bizim heposi 4 haneden fazla almıyor ?:D TV'den pek anlamamda bilen varsa anlatsın :D

cobra11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biss key bölümüne girecen. Uydu marka ve modelini tam yazarsan yardımcı olurum.

cobra11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Modellerinde Kumanda üzerinden menu tuşuna basınız, Sistem ayarları üzerinde 121 tuşlayınız, karşınıza gelen menuden set to default seçeneği üzerinde ok tuşuna basınız ve karşınıza çıkan evet seçeneğini seçiniz ok seçeneğinde kumanda üzerinden ok tuşuna basarak key menusunden çıkın kanal 1 üzerinde 10 sn bekledikten sonra açılacaktır

TF-59000CI TF-59000FTA DM-58000CI DM-58000FTA modellerinde yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra kumanda üzerinden menu tuşuna basınız sistem ayarları menusu üzerinde 999 tuşladığınızda kanal üzerinde 10 saniye bekledikten sonra kanal açılacaktır

Ekleme: bu arada şifreyi ben denedim oldu yanlışlık yoktur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5