İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Barış Demirdelen Bey'in 2 Adet Scripti Bedava!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralkerasus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Aranıza gireli çok olmadı. Ama şunu gördüm ki bilmediğimiz insanlara güvenmek en büyük hata! Yeni mi anladınız diyenler olacaktır elbette! Benim amacım birilerini ekmeğinden etmek değil, insanların DÜRÜST iş yapmalarından yana!

Lafı çok uzatmadan;

1) Satış Scripti Demo Sitenizinadi.com

Buna parasını vermiştim. Destek alamadım.

2) Ürün Tanıtım Scripti Demo Sitenizinadi.com. | Anasayfa

Bunu aranızdan bir arkadaş yardım olsun diye vermişti. Sanırım o da çalıştıramamış.

Bu 2 Scripti gerçekten işine yarayabilecek arkadaşlara vermek istiyorum. Mesaj bırakırlarsa mail ataabilirim.

Saygılarımla,

sometime

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar,

Aranıza gireli çok olmadı. Ama şunu gördüm ki bilmediğimiz insanlara güvenmek en büyük hata! Yeni mi anladınız diyenler olacaktır elbette! Benim amacım birilerini ekmeğinden etmek değil, insanların DÜRÜST iş yapmalarından yana!

Lafı çok uzatmadan;

1) Satış Scripti Demo Sitenizinadi.com

Buna parasını vermiştim. Destek alamadım.

2) Ürün Tanıtım Scripti Demo Sitenizinadi.com. | Anasayfa

Bunu aranızdan bir arkadaş yardım olsun diye vermişti. Sanırım o da çalıştıramamış.

Bu 2 Scripti gerçekten işine yarayabilecek arkadaşlara vermek istiyorum. Mesaj bırakırlarsa mail ataabilirim.

Saygılarımla,

Script çalıntıdır. Alanların sitesi heklenir bu kadar basittir.
Sen scripti çal sonra utanmadan benden gel yardım iste.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5