İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başbakan Benim Diyor Ama, OSMANLI"NIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
kilicdaroglu_onlari_umutlandirdi.jpg

Başbakan Erdoğan İstanbul ile ilgili "çılgın proje"yi açıkladığı dakikalarda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne'ye gitmek üzere Atatürk Havalimanı'ndaydı. VIP salonunda uçuş saatini bekleyen Kılıçdaroğlu, "çılgın proje" yayınını izlemedi.

OSMANLI'DAN BERİ VAR
Başbakan Erdoğan İstanbul ile ilgili 'çılgın projesi'ni açıkladı. CHP lideri Erdoğan'ın konuşmasını dinlemedi. Daha sonra projeyi değerlendiren CHP lideri, 'AKP'nin hiçbir projesinde insan yok. Osmanlı'dan beri bu projeler konuşuluyor.' dedi.

ÇILGIN PROJEYMİŞ
Kılıçdaroğlu, ''Kanal İstanbul'' projesine yönelik, ''Çılgın projeymiş... Bu memleketin çılgın adamlara değil düşünen adamlara ihtiyacı var'' dedi.

httpvideonuzensonhabercomizlebasbakan_proje_catalca_ya_hediye_ona_gore.jpg

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sırf muhalefet olmak için boş konuşmalarda bulunuyor. Başka zamanda Proje yok ortada , çalışmıyorlar vs. Ne kadar desteklemesemde kendisini yapacağı proje Türkiye'de yapılan en iyi projelerden birisi.

Boğazdaki gemi trafiğine son. Gemi yandı , çarpıştı gibi sıkıntılar olmayacak. Deniz kenarındaki bütün Tarihi ve kültürel binalar tehlikedeydi. Ortaköy Camii , Dolmabahçe vs. gemiz çarpmalarından kaç kere son anda kurtuldu. Ayrıca Sosyal olarakta çok fazla işe yarayacak yüzme vb. deniz sporları gerçekleşecek.

Hiç boşa itiraz etmesin çok güzel bir proje. Destekliyorum!

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Proje'nin asıl sahibi belli:

http://www.youtube.com/watch?v=_N0RUD-tEZY&feature=player_embedded

Ekleme:
Sırf muhalefet olmak için boş konuşmalarda bulunuyor. Başka zamanda Proje yok ortada , çalışmıyorlar vs. Ne kadar desteklemesemde kendisini yapacağı proje Türkiye'de yapılan en iyi projelerden birisi.

Boğazdaki gemi trafiğine son. Gemi yandı , çarpıştı gibi sıkıntılar olmayacak. Deniz kenarındaki bütün Tarihi ve kültürel binalar tehlikedeydi. Ortaköy Camii , Dolmabahçe vs. gemiz çarpmalarından kaç kere son anda kurtuldu. Ayrıca Sosyal olarakta çok fazla işe yarayacak yüzme vb. deniz sporları gerçekleşecek.

Boğazda dediğin şeyler neredeyse hiç yaşanmadı. 20milyar dolardan fazla bir para resmen çöpe atılıyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111

O kadar büyük bir alanda toprak yarıp kanal yapacağın para ile 2589 tane dolmabahçe sarayı restorasyonu yapabilirsin.

Tekniker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O kadar büyük bir alanda toprak yarıp kanal yapacağın para ile 2589 tane dolmabahçe sarayı restorasyonu yapabilirsin.

Angelo sen olayı anlayamamışsın. Amaç büyük bir maduriyeti ortadan kaldırmak.Boğaz manzaralı ev sayısı sınırlı. Boğazda villa sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı hiç düşünmüyorsun..

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Harcadıkları para havaya mı gidecek? Hiç mi geliri olmayacak projeyi tam anlamıyla kavrarsanız sonuca da ulaşabilirsiniz.

Ve söylediğiniz çok Mantıklı değil mi o zaman biz ayda bir yıkalım Dolmabahçeyi baştan yapsınlar restorasyonda çalışan işçilere ekmek parası tamda istediği gibi içinde insan olan bir proje olur . Değersiz birşey gibi mi görünüyorlar dışardan ? Ya da anlamsız?

Eğer böyle düşünüyorsanız forumda daha web dışında hiçbir konuya yorum yapmıyorum.

Size İyi Forumlar.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bugün herkes tersinden kalkmış heralde. Bu proje iyidir şu şu nedenden dolayı diyorsun, ben de o söylediğin nedenlere karşı kendi düşüncemi söylüyorum. Restorasyon yapılsın filan mı dedim ben anlamıyorum ki. Beğenme sebebin buysa, 2 milyonda bir ihtimal bir gün dolmabahçenin bahçesine gemi girerse, restore etme parasını söyledim. Başka nedenleri varsa güzel, iyi, karlı, yararlı onları söyleseydin yorum yapmasaydık. İnsanların ne dediğini beğenmiyorsan "FORUM" da bulunman ayrıca garip. Forumun kelime anlamını incelemeni öneririm.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İnsanları dışlama ? Angelo'ya seni kale almıyorum mu dedim? Yaptığı bilgi paylaşımlarını zevkle takip eden birisiyim. :)

Ayrıca kimsenin düşüncelerini ya da yorumlarını engelleme hakkına sahip değiliz.

Yaptığım yorumlara aldığım çocuksu ve seviyesiz tepkiler yüzünden yazılmış bir yorumdur.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Açıkcası, ben bira Ankaralı olarak tek kuruş vergim o projeye giderse hakkımı hiç bir şekilde helal etmiyorum. Böylesine maliyetli bir proje önce halka sorulmalı iseniyor mu istenmiyor mu.

Tekniker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açıkcası, ben bira Ankaralı olarak tek kuruş vergim o projeye giderse hakkımı hiç bir şekilde helal etmiyorum. Böylesine maliyetli bir proje önce halka sorulmalı iseniyor mu istenmiyor mu.

önümüzdeki belediye seçimlerinde yeni çılgın projeler açıklanır. Ankaraya deniz getirenleri de görürsek hiç şaşırma :D :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben ne çocuksu ne seviyesiz yorum yaptım.
Neyse fena baydım, kim ne kanal açıyorsa açsın, ne konuşuyorsa konuşsun.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben ne çocuksu ne seviyesiz yorum yaptım.
Neyse fena baydım, kim ne kanal açıyorsa açsın, ne konuşuyorsa konuşsun.

Size karşı olmadığını yorumun başında belirtmiştim.

Asıl sorunda şuan ne kadar tartışırsak tartışalım birşeyin değişmeyeceği. Onaylasakta onaylamasakta ne yapıp edip halkın çoğunluğundan geçer not alıyorlar , her şekilde kazanan onlar oluyor . Bizde kendimizi yorup , sinirlerimizi zorlamakla uğraşıyoruz. Mecliste kaldır diyince kalkan eller olduktan sonra ne konuşsak boş. Artık düşünen halk kavramını bitiriyorlar.

Tib'in yaptığı son açıklamayla ve mahkemelerin yaptığı çalışmalarla da tastiklendi.

Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın Angelo. Herkese İyi Akşamlar , İyi Forumlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Çılgını fazla çılgın değilmiş sanırım pek bi sinirli çılgınlar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5