İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başbakan Erdoğan Çılgın Projesini Açıkladı.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
"özet geç" internette son zamanlarda popüler olan bir espri. yönetici olmakla projenin özetini istemem arasında nasıl bir bağlantı var? komik olsun diye özet geç yazdım zaten o kısmında sorun yok, ama üzülecek bir durum göremiyorum. benim foruma verdiğimin 10 da birini verirsen bir gün yöneticilerin uygulaması gereken kuralları sen koyabilirsin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
13275327.jpg

Aha özeti Angelo :D Biraz çok açmışlar burada kanalı gerçi :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sebebi neymiş, gemiler mazottan tasarruf mu edecek 100 km beriden girince? ya da venedik mi yapacağız orayı, sonra sandalda öpüştü diye iett sandal şöförü tokatlayıp kanala mı atacak bizi

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Siz anca milletle "koyun" diye dalga geçin. Daha ilerisi sizin için çok zor anca dalga geçmeye bakarsınız. Adam savunmuş kendisini hakarete karşı ban yemiş ne komik :) Tarafsız yönetim işte buuu !

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
tam tamına şu şekil yazmişsiniz yönetici:

Özet geç.

Espiri olduğunu kaç kişi anlamış bir kamuoyu yoklaması yapalım isterseniz. Bu şekilde kimse anlamaz kusura bakma... Şimdi bu şekilde diyipte espiri yaptım demekte gülünç. Ayrıca benim gibi düşünenlerde var. Neyse uzatmayalım değil mi konumuz bu değil ancak nickim ile de ayrı bir kendinizce espiri yaptınız sanırım bu da yanlış... Konu kapatılmıştır yönetici...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu kapatılmıştır gibi garip bir mesaj yazacağına hiçbirşey yazmazsan konu zaten kapanmış olurdu. Sabah sabah geriyorsun beni. Benim senle bir alakam yok, kimin anlayıp kimin anlamadığı umurumda da değil. Anlamadıysan, ben söyledikten sonra anlamış olman gerekli normal şartlar altında, daha ne cevap yazıyorsun? Problemin varsa forum sahibine filan şikayet edersin, ikili diyaloğa girmene gerek yok. Şikayet ederken de özet geç yalnız.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Siz anca milletle "koyun" diye dalga geçin. Daha ilerisi sizin için çok zor anca dalga geçmeye bakarsınız. Adam savunmuş kendisini hakarete karşı ban yemiş ne komik :) Tarafsız yönetim işte buuu !

Yönetimin bir tarafsızlığı bulunmamaktadır. Gereken cezalar her iki tarafada verilmiştir ve kuıllanıcı daha önceden ceza aldığı için ban haline gelmiştir. Detayları bilmeden ya da yöneticilere soramdan böyle suçlamalar yapmanız hiç hoş değildir.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
:) hala özet geç diyor. Hocam anlamadığınız şu ki bunu deme hakkınız yok. Yetkiniz olabilri ama bunu deme hakkınız malesef ki yok tek bana değil kimseye diyemezsiniz. Sen o kelamı edeceğine okumasaydın begenmiyorsan daha düzgün bir ifade ile arkadaslar bu konularda özet geçebilcek varmı dersin oolur biterdi...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86

:hihi: ülkem işsizlikle yolsuzlukla savaşırken allahı seversen kim ipler cılgın projeyi bizene arkadaş bizene sacma bir kanaldan bu ülkenin daha önemli sorunları var...
insana yatırım yapsınlar insana !

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yönetimin bir tarafsızlığı bulunmamaktadır. (Allah söyletti derler ya o hesap)
Sadece bu konudan bahsetmiyorum. Önceden de gördüm sadece sizden değil diğer yöneticilerden de bahsediyorum. Bu benim görüşüm tabi ki. Sonuçta herkes görüşünü bildirebilir nasıl bu konuda bazıları acımasızca önyargılar kullanılabiliyorsa bende kendi görüşümü belirttim.

Tekniker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KPSS'de kopya.. YGS'de şifre.. ALES'te baskı hatası.. Çılgın projeler üretmekte durmak yok, yola devam!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Beni bilennler anladı ne demek istediğimi, özeti de geçtiler. Hepimiz çok mutluyuz, sen de olsana. Nickini de çok sevdim ondan öyle yazdım, dalga geçmedim. Hepimiz birer özgür ruh olmalıyız.

Tekniker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim asıl merak ettiğim birisinin yoksullukla ilgili "çılgın proje" si olacak mı?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşlar bizler projeye birşey demiyoruz ama daha taze iyi de olabilir kötüde olabilri. Ancak önemli olan birşeyler yapmak değil. Bizim en önemli sorunlarımıza çare olabilcek sorunlar. Millet parti başkanları seçim konuşmaları yaptığında Allah için o başkanlardan ne istiyoruz? yüzde 90 itibariyle ya iş istiyoruz ya aş istiyoruz değil mi? Bunlar demek oluyor ki senin ekonomin iyi değil öyle söylem olarak ülke ekonomimiz iyi durumda demekle olmuyor. Ülke ekonomisi halka yansımıyorsa, sadece belirgin bir kesime hitap ediyorsa kusura bakmayınızda ekonominiz hiçte iyi durumda değil demektir. Hangi birimiz böyle bir proje istedi? Bunun yararları olabilceği gibi zararıda çok olacaktır. Ve bunlar zamanla ortaya çıkacaktır. İstanbul' da emin olun hayat daha da pahalanacaktır. Peki halk geçim derdindeyken bunları halkımız neylesin...

Bu özet sana An Gelo ;)

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
:hihi: ülkem işsizlikle yolsuzlukla savaşırken allahı seversen kim ipler cılgın projeyi bizene arkadaş bizene sacma bir kanaldan bu ülkenin daha önemli sorunları var...
insana yatırım yapsınlar insana !

İyide bu proje 2023 için. Ayrıca işsizlik önceki yıllara göre yok denecek düzeyde. Çok iyi biliyoruz "filanca"nın başta olduğu zamanı adamlar işsizlikten intihar düzeyine gelmişti. Sokaklara dökülmüştü millet. Şimdi kimin elinde ucuz bi telefon ucuz yada markasız bi ayakkabı üstünde ucuz elbiseler var. Tamam 0 değil işsizlik ama eskiye göre iyi durumda. Tayyip Erdoğan süper biri midir hayır hataları vardır ama öncekilere göre çok daha iyi. Daha iyisi olmadığı için tercih o.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5