İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başbakan'ın takımı Süper Lig'de

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Nefes kesen maçta Altay'ı penaltı atışları sonucu yenen Kasımpaşa, Süper Lig'e yükselen son takım oldu!

Süper Lig'e yükselen Kasımpaşa'da büyük sevinç yaşanırken, finalde kaybeden Altay'da adeta ölüm sessizliği vardı.

38555.jpg

alıntı: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=87285

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son dakkada tam uzatmalar oynanıyordu o anda tv karsısındaydım tesadüfen ve faul oldu dedim kesin gol bakın arkadaslar. harbi adam gol attı ve süperlige cıktılar :)

helal olsun iyi oynadılar.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben uzuldum altayın bırıncı lıgde olmasını cok ıstıyordum. Ne yalan söyleyim kısmet ama yapcak birsey yok artık

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nedir bu İzmir takımlarının şansızlığı... Kasımpaşayı 1. ligde görmek güzel değişik bir tad nede olsa...

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa kasim pasa 1. lige cikti ya bisi demiyorum :).

bana kalirsa bu sene geldigi yere geri gider :).

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
..Kasımpaşa'nın sahibi olduğu tek otopark Taksim Meydanı'ndaki bu arsa değil.Kulübün, Kasımpaşa'nın en değerli caddesi Bahariye'de de otoparkı var.130 araçlık olan otoparktan yine yılda trilyonlarca lira gelir elde ediliyor.

Beyoğlu Belediye Başkanlığı döneminde Kasımpaşaspor'a ücretsiz olarak iki arsayı otopark kullanması için veren Topbaş, İstanbul Belediyesi'nin başına geçince, kulübe rant aktarımını daha da büyüttü.

Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bütçesinden Kasımpaşaspor'a beş yıldızlı ve göz kamaştıran bir kompleks yaptırdı.11 trilyon liraya mal olan kompleks Türkiye'nin sayılı tesisleri arasında yer alıyor.On bin kişi kapasiteli stadyumun yer aldığı Beyoğlu Spor Kompleksi'nde iki de kondüsyon merkesi bulunuyor.İçinde kapalı spor salonu ve kapalı güreş salonu olan kompleksin alt katına da dükkanlar yapıldı.Bununla yetinmeyen Topbaş, kompleksin otoparkının işletmesini de Kasımpaşaspor'a verdi.Daha önce de belediyeden iki otopark alan Kasımpaşaspor'un gelirleri bugün neredeyse Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin gelirlerine denk.Kasımpaşaspor'un bütçesi, Süper Lig'deki dört büyükler hariç diğer tüm takımlardan daha büyük..

Paraları varmış öyle veya böyle, belki birşeyler yaparlar.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla askerliğimi izmirde yaptığımdanmıdır nedir bilmem, kasımpaşanın çıkmasını istiyordum. iyide oldu :D

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malatyaspor cikmadi ya isterse mamak belediyespor cıksın :(

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seyircisi olmayan takimlarin süperligde ne isi var anlamiyorum

Malatyaspor ciksaydi ne kadar güzel olacakti

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bi aralar $ekerspor vardı, fırtınalar gibi esti bi dönem, sonra pıt düştü aşağı, bu da öyle olur galiba :)

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malatya yı tekrar süperlig de görmek güzel olurdu ama Elazığ'ın olmadığı bir süperligde Malatya da tat veremez.:D
hoş geldin Kasımpaşa:)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 puan fark atmış malatya çıkamasın mahalle takımı çıksın adaletmi

hoze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşbakanın takımı nede olsa
seneye süperlig şampiyonu olursa (yaparlarsa) şaşırmayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5