İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başıan gelen varsa cevaplasın..önemli

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kasım kazancını banka değişikliği nedeniyle alamadım.Daha sonra meil attım alamadığıma dair,bana cevap 2 şubatta geldi bir sonraki ödemeyle beraber yaparız diye.Ancak (kıskançların oyununa geldi adsensem kesin..)Bu meilden 5-6 saat sonra hesabım gereksiz tıklamalar gerekçe gösterilerek banladılar.Aynı gün siteye malum zat tarafından saldırı yapıldı.Dolaysıyla içerde hem Kasım hem de aralık kazancım kalmış oldu.Ocak güme gitti kesin de.Pekala Aralık kazancım ödenebilir mi?Forum da bir arkadaş olabilir dedi ben de biraz ümitlendim.Ben alamasam bile arkadaşların bu tip durumlara düşmemesi için ödemelerini aylık almaları için örnek olması için de paylaştım.
Umarım bana müjdeli haber veren bir dost olur!!

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kazanılan hakkını elinden alamazlar diye biliyorum yani egerki gecersiz tıklama ile attılarsa o ay için gecerli diye biliyorum.

eline ceki gelip banlanan kişi gördüm ve parasını aldı buda aynı işlem gibi geldi bana

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap kapatıldı giremiyorsan ödemeyi alman çok zor zannetmiyorum ki ödeme yapsın.

kasım aralık kazançların banka bilgilerinde sorun olduğu için alamadın. bunu ocak ayı kazançlarınla beraber 25 şubat gibi zamanda ödeme yapıcaklardı. ama hesabın geçersiz tıklamadan dolayı kapatıldığı için o paranın üstüne bi bardak soğuk su iç arkadaşım.

ama yok ben alıcağımdan vazgeçmem diyorsan, güzelcene bi mail atıver google türkiye adresine yanıtını ordan daha net alırsın.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme işlem de olmadı ama...Hesabımda alacağım miktar ve ayrıntıları netleşmişti...En zoruma gidende,beni bi şekilde tanıyan arkadaşlar bilirler ki,hiç kimseye burda ne en ufak yamuk ne de yanlış yapmadım,bu forumdan faydalanan bir kişinin kasıtlı saldırısı sonucu bu banı yedim maalesef...İnsan kendi yerine koymalı karşısındakini..Yoksa...AMAN DOSTLAR DİKKAT!..İnsanların nasıl vicdansız olabildiğine şahit oldum bu nette!..

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazanılan hakkını elinden alamazlar diye biliyorum yani egerki gecersiz tıklama ile attılarsa o ay için gecerli diye biliyorum.

eline ceki gelip banlanan kişi gördüm ve parasını aldı buda aynı işlem gibi geldi bana

Ben de öyle biliyorum ama..Kesinlikle alamazsın diyen dostlarda oldu da...Hesaba hiç giremiyorum nasıl gönderebilirler ki..Valla şansıma artık!..

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap kapatıldı giremiyorsan ödemeyi alman çok zor zannetmiyorum ki ödeme yapsın.

kasım aralık kazançların banka bilgilerinde sorun olduğu için alamadın. bunu ocak ayı kazançlarınla beraber 25 şubat gibi zamanda ödeme yapıcaklardı. ama hesabın geçersiz tıklamadan dolayı kapatıldığı için o paranın üstüne bi bardak soğuk su iç arkadaşım.

ama yok ben alıcağımdan vazgeçmem diyorsan, güzelcene bi mail atıver google türkiye adresine yanıtını ordan daha net alırsın.
"o paranın üstüne bi bardak soğuk su iç arkadaşım." ifadesi bile o kadar para uçtuğu için adamın zoruna gidiyor..Neyse öneriniz için tşk ederim..

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Biraz rahatladım...Tıpa tıp..ha çek ha eft...benim hem kasım hem de aralık geliri netleşmişken,Hatta şubatta biraz kazanmışken şubat-2 de ban yedi..Bu açıklamaya göre şubat güme gitmeli..(varsın o güme gitsin!..)İNŞ..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"o paranın üstüne bi bardak soğuk su iç arkadaşım." ifadesi bile o kadar para uçtuğu için adamın zoruna gidiyor..Neyse öneriniz için tşk ederim..

valla hiç bile zoruna gitmesin dostum, sen doğrundan şaşma işine gücüne devam et eğer hakkınsa ilerleyen zamanda kat kat fazlasını kazanırsın. bu arada sen güzelce arkadaşlara örnek vermişsin ilk mesajında bende sana dizi film repliği ile örnek vereyim, 2 kişinin bildiği sır değildir. o yüzden alışveriş yaparken link takası yaparken yada internette bişiler yaparken bence daha dikkatli olmalısın paylaşmayı sevelim ama paylaşırkende kendimizi koruyalım. soğuk su konusundada kusura bakma seni üzmek istemezdim.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok önemli değil..nezaketiniz ve uyarılar için ayrıca tekrar tşk...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
direk google a durumu açıklıyan bi mail at (tabi güzel bi dille) belki hesabı bile açabilirler (saldırıyı ispatlıyosan onunde ekran göürntüsünü yolla falan)

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
itiraz ettim haklı olduklarını tekrar konuyla ilgili meil yazılmaması gerektiğini belirttiler..ben de bi daha yazmadım hiçbi şekilde..

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun usta, google büyük şirket paranın üstüne yatmaz sıkma canını

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5