İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Basit bir galeri scripti arıyorum

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz arama yaptım da, böyle bir script göremedim.

Aradığım şey aslında oldukça basit.Scriptte ufak bir yönetim paneli olacak.Eklediğimiz resimler, seçilen kategorinin anasayfasında gözükecek.Fakat üzerine tıklandığında büyük resim açılmayacak da, başka bir siteye yönlendirme olacak.
Yani mantık olarak http://www.milliondollarhomepage.com/ gibi bir şey.

Bir diğer örnek;

Hani flash oyun sitelerinde olur ya.Thumb olarak oyunların resimleri vardır kategorilerde.Tıklayınca oyun açılır.Ben oyun açılmasın, başka bir siteye yönlensin istiyorum.Kısaca bu mantıkla çalışan bir galeri scripti arıyorum : )

Yorum, en çok bakılanlar, oylama vs türü özelliklere ihtiyacım yok.Sadece yönetim paneli, kategoriler ve eklenen resimin üstüne tıklandığında başka siteye yönlenmesi özellikleri bulunsun yeterli :)

PHP - ASP farketmez.Free olması tercihimdir : )

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
galeri scripti demişsin bu örnek verdiğin şey cok afrklı bişi

http://www.hemenpaylas.com/download/648479/galleryv2_1_.1.zip.html

bunu dene basit bir asp resim galerisi

Örnek vermemdeki amaç aradığım scriptin mantığını belirtmekti.

Verdiğin scriptte kategori bölümü ve admin panelindeki "Fullsize picture URL" bölümüne thumb'a tıklandıktan sonra gideceği adresi yazabilsek işimi görecek :)

Hadi adres bölümünü biraz uğraşsam belki yaparım.Fakat kategori bölümü eklemem zor olur.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yok mu böyle bir script :)

Ya da kategori bölümü olup, başka bir siteye yönlenmesi için editlemesi kolay olan bir script ?

Yusuf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resimleri klasörler ile yükledikten sonra tek bir komut ile klasör isimlerini kategori olarak oluşturup, klasör içerisindeki resimleri bu kategoriye yükleyen bir image portalı geliştirdim. Ancak tasarımı yok. URL yönlendirmesini entegre edebilirim. İlgilenirsen mesajını bekliyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5