İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Basit Bir HTML Kodu.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşlar merhaba

Bana şuan o kadar lazım bir kod var ki.. Aslında biliyordum fakat unuttum. İnşallah bilen veya hatırlayan bir arkadaşlarım çıkar. Konuyu şöyle anlatmaya çalışacağım.

Normal bir PHP veya HTML olarak hazırlanmış bir sayfanın içine, o yapmış olduğumuz kodların dışında çalışacak şekilde bir HTML sayfa daha koymak istiyorum.

<script> ..... deneme.html </script> gibi birşey olması lazımdı ama hatırlamıyorum ve çok lazım :cry

Bu kod ile o sayfaya başka bir sayfa daha ekliyorum. Ve o sayfayı sadece HTML dosyasını düzenleyerek sitenin tüm sayfalarında değiştirmiş oluyorum. Reklam amaçlı kullanacağım. Lütfen hatırlayanlar yardımcı olsunlar, çok acil lazım.

Teşekkür ederim..

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<iframe src="deneme.php"> </iframe>

yükseklik, genişlik, kaydırma gibi parametreleri netten öğrenebilirsin.

php içine ekleyeceksen de include diye ara, bulursun.

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iframe google için büyük problem yaratır ama belirtiyim.. google arama frameleri sevmez.. indexi silmesede bazen infoyu siliyo pr sahte oluyo onunla uğraşıyorsun bide:)

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
iframe google için büyük problem yaratır ama belirtiyim.. google arama frameleri sevmez.. indexi silmesede bazen infoyu siliyo pr sahte oluyo onunla uğraşıyorsun bide:)

+ hemde iframe kullanınca linke tıkladığında o pencere içinde kalıyor, tıkladığın link ekrana gelmiyor. Sadece iframe kutusunun içinde kalıyor. Yok mu bunun başka yolu acaba ya :cry kaç saattir uğraşamıyorum yapamadım...

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok şey istiyosun milli fantazi.. linkleri ayrı sayfada açılacak şekilde yerleştirebilirsin fakat buda reklam alanın işine gelmez google bot yüzünden...

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
+ hemde iframe kullanınca linke tıkladığında o pencere içinde kalıyor, tıkladığın link ekrana gelmiyor. Sadece iframe kutusunun içinde kalıyor. Yok mu bunun başka yolu acaba ya :cry kaç saattir uğraşamıyorum yapamadım...

Link'e

Kod:
blank="_top"

ekle, tüm sayfada açılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi