İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Basit Bir Script Yazdırılacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

STaRLiNeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

Kendi projem için basit bir script yazdırmak istiyorum.Scriptin tabanı aşağı yukarı Buradaki gibi galeri ve açıklama sayfası şeklinde olacak. Yanlızca fark olarak sol kısımda kategoriler yer alacak.Tasarımı okadar önemli değil tasarımı nasılsa değişeceğim. Ama önemli olan alttaki özelliklerin olması;

Admin panelden kategori ekleme-silme-değiştirme
Ürün ekleme-silme-değiştirme
Ayrıca ürün eklerken ürünlerin thumbnailleri oluşturulul anasayfada verdiğim linkteki gibi galeri şeklinde sıralanıp tıklandığında ürünün detaylarını göstermesi vs

Lütfen çok uçuk fiyatlar vermeyin zaten bu bahsettiğim özellikler topu topu 8-9 php sayfası tutar o yüzden biraz fiyat konusunda insaflı olalım:D

Yaparım diyen arkadaşlar istediği fiyatı vede script teslim süresini belirtirlerse sevinirim.

HaYLaZ

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wp ile biraz uğraşsan dediğin şeyi rahatlıkla yaparsın..

STaRLiNeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wp ile denedim ama istediğim özellikler olmuyor wpde. Ona yakın oluyor ama tam o şekilde olmuyor:) Bir arkadaşla görüştüm konuyu yetkili arkadaşlar kilitleyebilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5