İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başka isime EFT

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun googleden deneme parası geldi hesap ismi başkasınındı ama kendi eft bilgilerimi girdim.
demek oluyorki başkasının hesabınıda girebiliyoruz.

umarım bu bilgi işinize yarar...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de başka hesap seçeneğini gördüm.Peki bir sorum olacak.Bu başka hesap banlanan biri adına olsa bir sorun çıkar mı sizce?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bunu denemek laızm ama bence kendini riske atma.En azından alıcı ismini değişdir.Aynısını yazma.Mesela banka adını yaz ekran adına :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki hesabı doğrulayıp ödeme zamanı banlanma gibi bir olasılık olabilir mi?

Yani şu anda banlamadan banlanan isme onaylama miktarı gönderip EFT'yi doğrulayıp,daha sonra ödeme yapılacağında banlama olabilir mi?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki isim benzerliği diyerek önemsememe ihtimali olmaz mı?Dünyada tek o isim ve soyad bir tane mi var? :D

Ben bir deneyecem.Zaten hesapta 1-2$ falan var.Giderse sağlık olsun :D

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isim bakılan kritlerlerdan sadece 1'i bunun yanında en önemli olan Ethernet kartındaki MAC adresleri.. ve IP adresin.. Yani Yılmaz ya da Doğan soyadlı o kadar çok kişi vardır ki TR'de o yüzden soyad benzerliği daha arka planda kalıyor değerlendirilirken.. En önemlisi MAC, Ip, Browser, Ekran çözünürlüğü, Cookieler, İşletim sistemi.. böyle gidiyor liste bunun dışında daha çok kriter var bilmediğimiz..

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:
Ben de başka hesap seçeneğini gördüm.Peki bir sorum olacak.Bu başka hesap banlanan biri adına olsa bir sorun çıkar mı sizce?

boşuna deneme ödeme alırsam söylerim benim ismim daha önceden banlanmıştı benim bilgileri girdim şuanda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5