İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Baska kişiler kullanırsa

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar . Bişiy sormak istiyorum. Benim PUP nomu kullanıyorlar bazı kişiler. Bazi sayfalarda kullanıyorlar. Diğelim bi absürt sitesinde kullansalar ne olcak? Google beni banlasa ne yapacam? Hilede yapmadğım halde . Sadece kendi sitemde kullanıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Tesekkürler arkadaslar

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ne yapsın insanlar senin pub nonu kullanıp ? ya da nasıl anladınız kullandıklarını?
eğer böyle birşey var ise seyirci kalmayıp gerekli yerlerle iletişime geçmenizi yoksa sonuçlarının yazdığınız şekilde olabileceğini belirtebilirim.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlandığın takdirde google'a mail göndererek irtibata geçebilirsin tabi sen banlanmayı gerektiren birşey yapmadıysan!

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet anca bırılerı sızı banlattırmak için yapabilir.Bu durumda en uygunu hemen şikayet etmek durumu bildirmek.Bunu farketmeden yaparlarsa ne olur bilemiyorum bende nedense sürekli butip durumlardan ürküyorum.Aslında bu nomuzu kimse görmemeli.Kod gizli olsa bir şekilde vs.
saygılar..

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kattiyen hile yapmam arkadaslar. haberim olmadığı halde yaparlarsa ?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Banlandığın takdirde google'a mail göndererek irtibata geçebilirsin tabi sen banlanmayı gerektiren birşey yapmadıysan!

olur mu böyle birşey? ben sitelerime kodları ekleyeyim. birisi banlanırsa benim değil site kullanmışlar diye ortaya çıkayım?!
google sorumluluğu size bırakır. istatistiklerinizi, ipleri vs. düzenli takip etmenizi ister.

Ben kattiyen hile yapmam arkadaslar. haberim olmadığı halde yaparlarsa ?
illegal olarak başkaları kullanırsa sizin hesabınız kapatılır işte.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitendeki tıklamaların başka yerden olup olmadığını kontrol edebiliyormusunki.
veya su domainlerde çalışsın hesabım yanlızca diyebiliyormusun acaba?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sitendeki tıklamaların başka yerden olup olmadığını kontrol edebiliyormusunki.
veya su domainlerde çalışsın hesabım yanlızca diyebiliyormusun acaba?

hayır böyle seçenekler yok. kontrol ederek belki kendisi dışında gösterimi farkedebilir.
ancak adsensede açılan kanal nosu ile sitede kodda kullanılan no farklı ise gösterim ve tıklamalar sayılmıyor.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iwebtoolda verilen encrypt html code özelliği adsense kodlarınıda şifreliyormu acaba :)

istersen birde onu dene sayfa kodlarını tasarımın bittikten sonra http://www.iwebtool.com/html_encrypter adresinde şifrele ve öyle yayımla ondan sonra bak bakalım kimse senin PUB kodunu çalabiliyormu

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır böyle seçenekler yok. kontrol ederek belki kendisi dışında gösterimi farkedebilir.
ancak adsensede açılan kanal nosu ile sitede kodda kullanılan no farklı ise gösterim ve tıklamalar sayılmıyor.
harıka bu yeterlı olur .Demekkı kalıyor dedıgınız gibi siteden gelip hileli tıklayanlar bunu engellemek icin birşeyler yapılabilir.Google site dısında olnaları bu şeklide engelliyorsa gerisi kolay

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iwebtoolda verilen encrypt html code özelliği adsense kodlarınıda şifreliyormu acaba :)

istersen birde onu dene sayfa kodlarını tasarımın bittikten sonra http://www.iwebtool.com/html_encrypter adresinde şifrele ve öyle yayımla ondan sonra bak bakalım kimse senin PUB kodunu çalabiliyormu

Aslında butip bise duymustum ama ilk defa uzerınde düşünmek kısmet oldu.Bu site nasıl sifreliyor acaba nasıl çalışıyor sonra sakata gelmeyelim:)

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

pub kodum atıyorum 123456789 olsun.
verilen linkten şifreledin ve yeni şifre şu oldu:
<Script Language='Javascript'>
<!-- HTML Encryption provided by iWEBTOOL.com -->
<!--
document.write(unescape('%31%32%33%34%35%36%37%38%39'));
//-->
</Script>

yahu çalacak adam bu kodu zaten görür, bu seferde senin şifreli kodunu sayfasına yerleştirir.
Ne farkader ki o zaman.

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

channel ıd zaten yayınladığın sayfada yer alıyor.
Bu kod sayfada yoksa zaten, kanaldan takip edemiyorsun.
Kanal no su ile sitede kullanılan no nadiren aynı olmaz( birden fazla kanal var ise),
Aynı olmasa bile bu seferde senin kullandığın diğer kanal adına işlem yapmış olur.
sonuçta yine senin üzerinden işlem yapmış olur.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet burada kastettiğimiz vatandaşın birisinn kasıtlı olarak bizim hesabımızı başka sitede kullanarak banlatma çabası ise tamam buradan gelen paralar hesabımıza eklenebilir ve bizi banlatabilir .:(

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pub kodum atıyorum 123456789 olsun.
verilen linkten şifreledin ve yeni şifre şu oldu:
<Script Language='Javascript'>
<!-- HTML Encryption provided by iWEBTOOL.com -->
<!--
document.write(unescape('%31%32%33%34%35%36%37%38%39'));
//-->
</Script>

yahu çalacak adam bu kodu zaten görür, bu seferde senin şifreli kodunu sayfasına yerleştirir.
Ne farkader ki o zaman.

eğer şifrelenmiş bu kodları sayfasına koyarsa şifrelenmiş sayfanın tamamını sitesine koymak zorunda kalır yani sadece adsense değil tüm sayfayı kendi sitesinde yayınlamak zorunda kalır

ne komik olur be o zaman

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5