İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

başkasının senın google kodlarını kullanması

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin reklam kodunu dünya daki tüm sitelere ekleyebilirsin. Google bunları senin siten gibi algılar ve kazanılan paraları senin hesabına ekler. Ama kurallara aykırı birşey yaparsa atılabilirsin sistemden. 3-5 kuruş için boşwer deme ve şikayet et.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birisinin atılması için iki adsense kodunu koysalar sistemden atılırlarmı

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir sitede bir kisiye ait AdSense kodu yayinlanabilir (en son duzenlemede eklenen kural).

regina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usta kanal yaratmadan para hesabına geçmezki senin.. yanılıyormuyum?

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
usta kanal yaratmadan para hesabına geçmezki senin.. yanılıyormuyum?
yanılıyorsun, direk olarak kazanmaya başlarsın, kanallar sadece takip etmek içindir.

bir sitede farklı kullanıcıların adsense kodu kullanılırsa sistemden banlanırsın, fakat bu tarz bir olayda öncelikle uyarı göndereceklerini tahmin ediyorum.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
kanal sadece istatistikleri tutmaya yarar. kodu yerleştirdiğiniz siteyi google otomatik anlar.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adam sitenin başka sayfalarınada kendi adsense kodunu koyarsa. sorun çıkabilir. adsense banlayabilir.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadasim baska bir saygisiz arkadas yuzunden arkadasimin adsense kodlarini kendine aldigi ucretsiz bir siteye koyup sabah aksam tikladi diye atildi ... sikayet et derim ama nasil kanitlayacaksin birde o var ...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mynet e şikayet ederım bende maddı zarara uğruyorum dıe :) + adamalr mail adreslerını koymamışalr uyaramıyorum da :p

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlakcom' Alıntı:
şimdi adsense ye nasıl bır mail yazmam lazım benım bı yardım etsenız ya 3 - 5 super zeka yuzunden ne hallere düşüyoruz beee

bide bu çıkmış az once

http://s60site.sitemynet.com/index.htm

işimiz varya mılletle.. :mad:

biri sana şaka yapmak istiyo galiba p.)

bunu kim yapmışsa çok komik ya. bab alışman lazm böyle olaylara benimkini de böyle kaç kişi yapmıştı hatırlamıyorum.. ama çoğu içerik çalıyodu pe,zolar p.)

G

GOmaster

Misafir
dazlakcom' Alıntı:
google a nasıl mail atcam şimdi ben ?

google dan ziyade sayfayi yapan ve host eden firmalara soyle bu durumu..

ama mail adresi yok demi$tin ve siteyi host edende mynet..
allah kolaylik versin... :mad:

google 'da $u tarz bi mail yazabilirsin..
sitemin içerii google adsense reklamlarida dahil olmak üzere
irili ufakli bir cok site tarafindan calinmakta..
bunu engellemek icin site sahipleri ve siteleri host eden firmalarla yazi$iorum...
olusacak herhangi bir aksi durumdan nasil kendimi koruyabilirim...

ve bu bir kach url yide google adsense ye maille yolla
buyuk bi ihtimalle sayfalari banlayip o sitede reklam kodu cikmasinin onune gececeklerdir....

tabii bu maili ingilizce olarak yolla turkce yollarsan
2 ay sonra turkiye departmanindan cevap gelir ;)

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka biri senin kodlarını sitene koydu diye google dan atılman söz konusu olamaz. Diyelimki adamın biri geldi benim google kodlarını hek içerikli sitesine koydu. Benim bundan nasıl haberim olabilir ki? Ben hergün sitelere tek tek girip acaba benim kodumu sayfalarına koydularmı diye araştırma mı yapıcam?

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya karnıma agrı girdi gülmekten ehuehue siteden calınırda bu kadar mı olur :) hiç bişi olmas sana para kazandırırlar ama o siteler bence yılda 10 tane arkadasları haric kişi giirer anca

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstatistikler
Toplam 4 Kategoride 221 Dosya Bulunmaktadır ve Bu Dosyalar 149458 Defa Görüntülenmiştir.
mynet baya band veriyomus bizim haberimis yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5