İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başlangıç için 50 makale alınacaktır acil makale yazarları aranıyor...

santor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Vücut Geliştirme ve sporcu besinleri (protein , vitamin ,amino asit vb.) üzerine şimdilik 50 makale alınacaktır..

en az 300 kelime olacak makaleler ve % 100 özgün olacak (özgünlüğü test edilecek) malesef daha önce başımıza tatsız olaylar geldiğinden seçici davranmamız gerekiyor...Bu yüzden kopyalama programlarıyla kontrol edilecektir tabiki kaynaklardan yararlanılıp özgün yazılabilir sizlere bu konuda uzman olun demiyoruz ama kendi cümleleriniz olması gereklidir...

Ödeme sadece paypal üzerinden yapılacaktır memnun kalınırsa + 200 makale daha alınacaktır...

işe başlamak için 3 makale göndermeniz bizimde onaylamamız gerekmektedir...

İş başlangıçı 30 tl kapora verilecek iş sonunda 90 tl ödenecektir..

şu an için 300 kelimelik 50 makaleye ödenecek fiyatımız 120 tl dir ... Asıl amacımız uzun yıllar birlikte çalışacağımız arkadaşlar bulmaktır..

Dediğim gibi memnun kalırsak karşılıklı + 200 ve üzeri makalelerde alınacaktır..

Lütfen ciddi ve disiplinli yazarlar yazsın ve de 20 yaş üstü olursa (istisnalar dışında) daha iyi olur...

Teşekkürler kolay gelsin herkeze !

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ücretin yarısını alıp makalelerin yarısını teslim ederim ondan sonra diğer yarısında diğer yarısı olursa anlaşabiliriz . İşi en Geç salı günü akşamına kadar tamamlarım pm atmanız yeterlidir . Birde pp kullanmıyorum misli.com ziraatbank yada iş bankası hesabıma atabilirseniz anlaşılırız . İyi günler

santor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretin yarısını alıp makalelerin yarısını teslim ederim ondan sonra diğer yarısında diğer yarısı olursa anlaşabiliriz . İşi en Geç salı günü akşamına kadar tamamlarım pm atmanız yeterlidir . Birde pp kullanmıyorum misli.com ziraatbank yada iş bankası hesabıma atabilirseniz anlaşılırız . İyi günler

Malesef şu anda yurt dışında olduğumuzdan sadece paypalla ödeme yapabiliyoruz...

Teklifimiz halen geçerlidir arkadaşlar...

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam, 300 kelime 3 TL den yazıyorum.
Toplam 50 makalede 150 TL nin yarısını alırım. Yarısını iş bittikten sonra.
Uygunsa çalışabiliriz.

santor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam, 300 kelime 3 TL den yazıyorum.
Toplam 50 makalede 150 TL nin yarısını alırım. Yarısını iş bittikten sonra.
Uygunsa çalışabiliriz.

Teşekkür ederim teklifiniz için malesef hocam bir firmaya makaleler yazıldığı için muhasebe konusunda ben karar veremiyorum ayrıca şu an yaklaşık 500 makale yazdırıldığı için finans konusunda biraz dikkatli olmamız gerekiyor ..size kolay gelsin...iyi çalışmalar..

Problem

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
30 Tl kapora ile başlayabilirim .

en geç 3 gün içerisinde teslim ederim .

paypal uygundur .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5