İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

baslat

A

Anonymous

Misafir
Selamlar,
Baslat.co.uk hosting firmasinin çirkin yuzu:
Size bastan iyimser davranan bir firma oluyo bir kaç ay sonra dosyalari haber vermeden silerler. Registre ederken kendi emaillerini koyar felan istedikleri kotu seyleri yaparlar.
Tek onlar yok bu Türkiyede. OO ooo neler var bi bilseniz. Technolijik baslat gibi firmalari.
Iyinet.com bu mesajimi silmemesini rica ederim çunku bashka site ruyasi olan turk insanlarin artik bu tur gibi olaylari yasamamalarini istedigim için bu yazilari kopyaliyorum:
Iste Baslat.com firmanin adamiyla muhabbetimiz:

ben: Dosyalarimi ne yaptiniz Baslat bey
Baslat: hangi dosyaalrý efem
ben: siz beraber çalismiormusunuz oteki icqsu olan arkadasinizla
ben: hiç bilgi vermio mu size oyle
Baslat: onemli konularda bilgi veriride geyik yapamaz benle :)
Baslat: kendisini nhalledemeyeceði biþey olursada bilgi veriri
ben: bu konu sanki onemli deilmis ya tabii sikinde deildir arkadasin
ben: www.pikaturk.com bi girsene
Baslat: :) ( adam utanmadan gulumse sekli yapio)
ben: bir gir bakiim siteye, tum dosyalari sildiniz tamda pc mi format edince, tum bilgilerim kayboldu.
Baslat: biz bildirdik ama 50 kere size tyedekleri sizde alýn diye deðilmi ?
ben: Hiç bildirmediniz bana bunu. Yapmayin oyle hosttur sonuçta bu eger silecekseniz, 1 2 gun once haberdar edin insani
Baslat: loga bakdýn þu an sýrf ben 2 mesaj atmýþým diðer arkadaþlarýnda atmasý gerkiyordu
maille ulaþým kuruldu butun musterilerle
ben: Mailim sizin elinizde belli, Baslat firmasindan hiç bi mail gelmedi. Icqdan da hiç mesaj gelmedi . Arkadasiniz demekki istediginiz yapmadi.
Baslat: ondan öte ben yaptým diyorum da ?
ben: o zaman beni unutmussundur vede çok buyuk bi hata
Baslat: ben unutmam
ben: Ben dosyalarimi isterim tekrar
Baslat: biz yedekler isaklýyoduk ancak 1 ay geçti yeni sunuculara geçeli hepsin isildik b uzamana kadar nerdeydiniz
ben: ya deli etmein adami hala sizin hakli oldugunu saniyorsunuz site 1 ay once gayet iyi çalisiordu be
Baslat: iþte yedekelr ozaman vardý þu an yeni sunucudayýz abicim
ben: dedikleriniz birbirine uymuyo lutfen hakli oldugunu zu savunmayin bu konuda . bu tur boklugu da eski domain ime de yapilmisti.
ben: Ya dosyalarimi isterim. Yada yillik hosting verdigim parami isterim tekrar .
ben: Para verilmicekse, artik gereken yere sikayet ederim.
Baslat: öncelikle terbiyesiliðin lüumu yok edepli biz sizinle konuþuyosak sizde bizimle oyle konuþmanýzý isteriz.
ben: tamam oldu. söyle bakalim oz aman
Baslat: hesabýnýz açýldý zate nancak dosyalarýnýzý sizin yuklemeniz gerekiyor
ben: ben tam o zaman da pc mi format etmistim zaten
ben: tekrar almayi dusunurken baktim dosyalarimi sildiniz
Baslat: bu bizim sorunumuz deðil efendim nezaman format attýðýnýzla biz ilgilenemeyiz
ben: Hiç bi haber vermeden de silemezsiniz . Haber verdiniz diyorsunuz. Hiç haber almadim ne mailden ne icqdan mailimi de biliorsunuz zaten
ben: gecen hafta email atmistim bu konuyla ilgili cevap da vermediniz tabi
ben: yazik diyorum, ben istediklerimi yazdim. Ben gidiyorum, iyi kalin
Baslat: ok sizde iyi kalýn kendinize iyi bakýn

Diger webmasterlere illetmek istedigim sey bu: lutfen turk firmalarina dikkat edin, elbette çok guzel hosting turk firmalari vardir, bunlarin bi tanesi treehost mesela dahalari da var ama içlerinde o kadar ... firmalar varki bence amerikan firmalarini tavsiye ediyorum artiK.

Herhangi bu konuda konusmak isteyen varsa
Canli.net sayfasindan mesaj atmaslnl dilerim. Iyi kalin

Cengiz Canli
Belçikadan selamlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5