İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başvurduğunuz Gün Adsense Hesabınız Olsun

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle belirtmek istiyorum aşağıda ki bahsettiğim konu kesinlikle adsense hesabı satışı değildir.
Başvurduğunuz gün adsense den onay alabilmeniz mümkün bunu istediğim zaman yapabiliyorum ve çoğu tanıdığım kişiye yardımcı oldum hatta bir kaç saat içinde onay aldılar.
yapmanız gereken kısaca söyle ; benim size özel bir kaç saat içinde hazırlayacağım bir siteyi almanız ve bu aladığınız site ile başvurmanız. kullanmadığıniz bir domain eğer tarafımdan uygun görülürse kullanabilir yok uygun değilse yeni bir domain almanız gerekebilir. sonrasında ise benim istediğim şekilde adense ye başvurmanız bunu birlikte yapacağız msn ya da tel. olabilir.
sonrasında bekliyeceksiniz aynı gün onay alacaksınız.
sonrasında ise sizin için hazırladığım site ücreti olan 50 ytl yi bana ödeyeceksiniz. bu ücreti hazırladığım site den adense hesabınız onaylandıktan sonra ödeyeceksiniz. peki size nasıl güveneceğim ; söyleyeceğim tek şey şu 50 ytl çok küçük bir ücret hiç bir web master istediği hizmeti aldıktan sonra bu ücreti ödememezlik gibi bir şey yapacağına inanmıyorum.
ayrıca hazırlayacağım sitenin seo ayarları da yapılmış olacak ve aynı gün google da tüm alt sayfaları ile birlikte indeks lenecek ve hit almaya başlayacaksınız. ama alacağınız hit konusunda her hangi bir garanti veremem.
son olarak konu ile alakalı olmayabilir ama yeni açtığınız site ve alt sayfalarınız aynı gün google da indeks lenmesini sağlayabilirim ayrıca istenilen kelime de yükselmenizde yardımcı olurum.
pm atmanız yeterli olacaktır.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sakın yanlış anlama ama daha yeni üye olmuşsun ve 4 mesajın var bu indexleme olayı dediğin şey nasıl seo için milyarlar verirken sen nasıl bir sistem kullanacaksın bunları belirtmende yarar var tamam adsense için belki bir şey bulmuşsundur ama aynı gün index olayı biraz sakat yeni site için sand olayı doğabilir bunun sonunda yani yapacan işlemler sonunda

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
29 yaşındayım 8 yıldır bu işin içindeyim. sence forum.iyinet.com a yazmadan olunmuyor mu bazı konularda uzman :) . merak etme sakat olan hiç bir şey yok. burada yapmak istediğim gerek google adsense onayı gerekse google da indeks lenmek için aylarca bekleyen insanlara küçük bir ücret karşılığı yıllardır kendi kendime edindiğim tecrübelerle destek vermek.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
29 yaşındayım 8 yıldır bu işin içindeyim. sence forum.iyinet.com a yazmadan olunmuyor mu bazı konularda uzman :) . merak etme sakat olan hiç bir şey yok. burada yapmak istediğim gerek google adsense onayı gerekse google da indeks lenmek için aylarca bekleyen insanlara küçük bir ücret karşılığı yıllardır kendi kendime edindiğim tecrübelerle destek vermek.

Ben Hiç Aylarca beklemedim sitelerim için sizde beklememek için google webmaster tools

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5