İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Batux'dan Paypal Almayın , paypal'ı yollamadı !

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi msn i mi açtığımda batux dan şu mesaj geldi....

- NURPLE gönderdi 11.03.2009 05:34:
geldim ustadım
kusura bakmayin
herşeyin 1 açıklaması var
parayı gönderdi zannettim arkadaş
yollamamış
sonra ben yurt dışına çıkmak zorunda kaldim
- NURPLE gönderdi 11.03.2009 05:35:
yoksa 100 $ 200 $ lik adam değilim inani nbana

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Heralde çok sıkıştım çişim geldi daha güzel bir sebep olurdu

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@xxxx , sana öyle bir mesaj bırakmış ama bana mesaj felan bırakmamış.Yalan söylemek çokta zor değil , güzel bahane uydurmuş ama yemezler :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben ilk mesajımda da soğukkanklı olunması yonunde bir mesaj attım sonuçta insanın başına herşey gelebilir ve tüm olaylar sizin aleyhinize gelişebilir.ama bu olaylar bi güven zedelemesi oluşturur.ki bugun arkadaşla konuştuk msn de yarısında çıktı buradan paylaşmıyorum...ben 170 liraya zaten gitti gozuyle bakıyorum...bundan once yaptıkları ve suan yaptıkları guven onarımına dair pozitif bir gelişme gostermiyor.

X

Xman

Misafir
kaç gün olmuş en azından geçici bir üyelik alıp gelip halini anlatmayı deneyebilirdi ama tık yok hala.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az once msn de gorustum ve 100 dolar paypal olarak odeme mi aldım...yasananlar için bir yorum yapmıcam.paramı aldığım için mutluyum :D

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada arkadaş msn'den yazmış fakat pc başında olmadığımdan cevap veremedim , buradan görüyorsa lütfen MSN yoluyla iletişim kursun paypal adresimi vereyim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sizi bilmem ama böyle olucağını düşünüp yapmış ve sonucta tepki büyük olunca ödemeleri yapmış demek yanlış olur büyük bi ihtimalle yapan kişiler böyle olucağını düşünür ve asla paranızıda alamassınız.

Ondan banının açılması taftarıyım zaten şunun şurasında bi avuç kaldık:D

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizi bilmem ama böyle olucağını düşünüp yapmış ve sonucta tepki büyük olunca ödemeleri yapmış demek yanlış olur büyük bi ihtimalle yapan kişiler böyle olucağını düşünür ve asla paranızıda alamassınız.

Ondan banının açılması taftarıyım zaten şunun şurasında bi avuç kaldık:D

Ücretimi gönderirse konuyu açtığım gibi , eğer "mümkünse" banının açılmasını isteyeceğim , fakat ben hala mağdurum ve durumum çözülmedi.Gelsin , parayı yollasın daha sonra talep edeceğim.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün gece benim de paypal ücretim yatırıldı. (umarım dispute vs. gibi şeyler olmaz.)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sizinle yeni bir haberi paylaşmak istiyorum.Biliyorsunuz daha önce dolandırıldığımız kişi tarafından paypallar hesaba yatmıştı! Dün forum dan sivrisinek arkadaşımızı msn de gördüm kredi kartı borcumdan dolayı paypal ihtiyacı olup olmadığını sordum.O sırada paypala girdim ve açıkcası çok şaşırmadım bakiye kısmını 0 olarak gördüm.Yani bu şeref fukarası dolandırıcı parayı geri istemiş.Kafam acayip bozuldu.Az daha birine paypal satmaya kalksam ben zor durumda kalacaktım.
Bu arkadaşın anasını babasını muhabbete ortak etmiyorum şu aşamada.100 dolar beni sarsmaz ama bunu burada başka kimsenin canı yanmasın diye yazıyorum.zaten sivrisinek r10 dan bi link attı orada da çok yanan var.Bu herifin kütük numarasına kadar herşey belli zaten.
zaten bunun dosyası hazırdı başka canı yanan varsa ileteşime geçisn.ne zannediyor bu kendini.Şu aşamadan sonra bana paranın bir cent ini bile geri göndermeyi teklif ederse muhabbetin içine ailesini de dahil eder o yüzden efendi gibi hukuğun kararına razı olsun bundan sonra...
Paypal içinde mümkün mertebe kredi kartınızı kullanın eğer zorunluysanız forumda çok güvenilir ve yardımcı arkadaşlar var onlarla iletişime geçin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5