İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

baya ilginç bi olay amcamlar yapmış bi incelermisiniz?

B

By-e

Misafir
Google un bu tür bir hile aklına gelmemiştir. Yanlız Türk'lerin gelir :)

K

korsan_cd

Misafir
Bu adam kendini zeki sanıyor sanırım.
ben google amcaya diyecegim ki.hele googlede dayı şu adamın sitesine bir bak
Sizde bir deyin hele ki, google amca baksın adamın sitesine.
Yapmanız gereken havada uçan reklamın üzerindeki Ads by Googleee linkine tıklayıp açılacak feedback kısmına

Can you please investigate this website becuase they against the Adsense's TOS.

En geç 2 gün içinde google kapının önüne koyar.Bu hıyarlar yüzünden adsense türkiyeninde gelecegi riske girmez :mad:

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle hile. Geçenlerde bir arkadaş buna benzer sebeple ban yemişti. Zorla tıklamaya dayatma diyoruz biz buna ;) Höö..

K

korsan_cd

Misafir
en geç 48 saat ömrü kaldı merak etmeyin :p

ben reklam verenim.istemiyorum kardeşim bu sitede reklamımın çıkmasını diyede mail attım.inceleyin şu siteyi dedim google a.

A

AqiA

Misafir
Oyunbahcesi > Seni tanımam etmem. Ama sana kısmen katılıyorum.
Her hile gören bu foruma gelip yazıyor. Şikayet et desen hangi mail adresine şikayet edeyim derler.
Bence sen bu sayfayı kaldır. Sayfaya bakmadım ama eger reklam saga sola hareket ediyorsa atılırsın. Böyle yapmak yerine kafanı çalıştır biraz. Emin ol yine kazanırsın. Ben günlük 2000 Türk hiti ile aylık 1360 $ yaptım. Ve ödememide aldım.
Yok adsense türkiye'yi banlarmış, yok şikayet edelim'miş. Bunlar boş işler. Zamanında Sedo'ya şikayet edenler ne oldu ? Hangisinin hesabı açık kaldı ? Hangileri ödemelerini tam alabildi.?
Diyecegim o ki ; Her hile gören gelip bu foruma yazacagına gitsin direk şikayet etsin. Çok şey yakaladınız ya hemen gelin foruma yazın. Tamamen saçmalık. Git şikayet et. Buraya yazmandaki mana nedir ?
Eden kendine eder kardeşim. Şikayet edeceğinize sitenin sahibine kardeş bu yasak diyebilirsiniz.
Haa. Foruma yazdınız ya ; ünlü oldunuz. Paparazzi'ler sizden bahsedecek şimdi..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anadolu ve korsan cd ikinizinde websitelerini bulup elinize veririm.reklamlarda hile yapmıyorsanız bile başka şeylerde hile yapıyorsunuz siz kendinizi bir şikayet edin onsan sonra başkalarını şikayet etme hakkınız olsun.mp3 de yasa dışı neden mp3 işi yapıyorsunuz sizide idari mahkemeye versek sonucu ne olur?

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editor' Alıntı:
anadolu ve korsan cd ikinizinde websitelerini bulup elinize veririm.reklamlarda hile yapmıyorsanız bile başka şeylerde hile yapıyorsunuz siz kendinizi bir şikayet edin onsan sonra başkalarını şikayet etme hakkınız olsun.mp3 de yasa dışı neden mp3 işi yapıyorsunuz sizide idari mahkemeye versek sonucu ne olur?

Arkadaşım takındığın uslüp hiç hoşuma gitmedi...
Özeli yanıtlarsan sevinirim...

M

mfk_1868

Misafir
bu sekilde gidersek tum turkler adsenseden banlanıcak ve bu hastalık sadece turklerde var birbirini sikayet etme. Yurtdısındada bi ton hile yapanlar var reklama tıklayın yazanlar var ama kimseyi sikayet etmiyorlar genelde. Burada ise içeriğe entegre edilmiş adsenseler bile hilemi acaba diye konusuluyor bence yanlış yoldayız herkes kendi işine kazancına bakmalı. Hile yapan google a yapıor ve google kendine zarar verildigini gorup anlıyacak kapasiteye sahip bir kurum. bırakın herkes kendi işini yapsın.

A

AqiA

Misafir
Anadolu : Seni severim bilirsin.
Ama Editor doğru soyluyor. Başkasını çekemeyen denyo'lar gelip buraya "ay şu site şöyle yapıyor, ay bu site boyle yapıyor" diyorlar.
Gerçi atı alan üsküdar'ı geçiyor.
Yazsanız ne? Yazmasanız ne ?

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AqiA' Alıntı:
Anadolu : Seni severim bilirsin.
Ama Editor doğru soyluyor. Başkasını çekemeyen denyo'lar gelip buraya "ay şu site şöyle yapıyor, ay bu site boyle yapıyor" diyorlar.
Gerçi atı alan üsküdar'ı geçiyor.
Yazsanız ne? Yazmasanız ne ?

Ben bişey yazmadım farkındaysan.. Arkadaş siteyi açıklamış, ben de "evet, şöyle bir sayfası mevcut demişim.." ..

Arkadaşa özelinden ulaştım zaten, MSNini de aldım. Problemi çözebileceğimizi düşünüyorum..

Saygımı sürekli koruduğum bu forumda böyle talihsiz bir olay beni üzdü.. Uzatmaya gerek yok..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1500 usdem yandı geçen bu şikayet yüzünden edin bakalım ne olacaksa madalya almıştır googleden arkadaşlar.benden tavsiye bu foruma ne site yazın nede toplistlere site ekliyeyin .benim gibi paranız yanmasın.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editor' Alıntı:
1500 usdem yandı geçen bu şikayet yüzünden edin bakalım ne olacaksa madalya almıştır googleden arkadaşlar.benden tavsiye bu foruma ne site yazın nede toplistlere site ekliyeyin .benim gibi paranız yanmasın.

Tamam arkadaş. Problem yok..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5