İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bayan 0.40 ytl Bay 0.10 ytl Vuruldum.com (iş ortaklığı) Tıkla

H

hip79

Misafir
www.vuruldum.com 'dan harika bir iş ortaklığı

Site Tamamen ÜCRETSIZ (ve böylede kalacak!)
Bu yüzden hem sizin, hemde bizim kazanma şansımız çok yüksek!!!

iş ortaklarına her Bayan üye başına 0.40 ytl, her Bay üye başına 0.10 ytl verilecek!

50 ytl dolduğunda Paranız istediğiniz zaman yatırılacak

Daha detaylı bilgi için [email protected]'a başvurabilirsiniz...

ilginiz için teşekkürler!

H

hip79

Misafir
Ortalama 0,25 ytl (0,40+0,10/2) olarak hesaplarsak, sadece 200 üye yollamanız yetiyor, 50 YTL'ye ulaşmak için!

W

wapekiz.com

Misafir
Sitenizde iş ortaklığı gibi bir bölüm göremedim ?

H

hip79

Misafir
iyi bakın lütfen, iş ortaklığı bölümümüz sol tarafda bulunuyor!

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 üyeye ulaşmak madem bu kadar kolay neden 50YTL limiti var?

H

hip79

Misafir
200 üyeye ulaşmak zor değil haklısın, üstelik ücretsiz bir sitede!
Biz 50 YTL 'lik limiti ödeme ve hesaplaşmada kolaylık olsun diye secdik.
Bu limiti 100,200 300 veya 10, 20 ytl de yapabilirdik.
Ama demin belirtdiğim gibi, 200 üyeye ulaşmanın zor olmadığını bildiğimizden dolayı bu limiti secdik. Ama siz calışmayı erken bitirir, 50 Ytl nin altında kalırsanız, tabiki o rakamıda sizin hesabınıza yatırırız!

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wallahi bence payout limiti ne kadar düşük olursa kendinize o kadar güvendiğinizi anlarım ben randevum.com u bilirsiniz oranın limiti 30YTL idi en son

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site tasarımı ve bannerlar güzelde yalnız ben kazançlarımızı nerede izleyecez onu göremedim bilgilendirebilirmisin ?

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
www.vuruldum.com 'dan harika bir iş ortaklığı

Site Tamamen ÜCRETSIZ (ve böylede kalacak!)
Bu yüzden hem sizin, hemde bizim kazanma şansımız çok yüksek!!!

iş ortaklarına her Bayan üye başına 0.40 ytl, her Bay üye başına 0.10 ytl verilecek!

50 ytl dolduğunda Paranız istediğiniz zaman yatırılacak

Daha detaylı bilgi için [email protected]'a başvurabilirsiniz...

ilginiz için teşekkürler!

Mrb arkadasım iyi güzelde şimdi bir kac onerim var bu bayan uye erkek uye diye degilde normal uye basına erkek ve bayan uyenin ortalamısını verseniz daha cok webmaster katılmazmı ? bence katılır ayrıca gold uyelerin webmaster donusumleri varmı ücret veriyomusunuz? vermıyosanız verin derim madem bu iştesiniz ben sizi denemeyi dusunuyorum ama bir arkadasım denemisti ücretini alamamıştı o yuzden kendim denemem varsa refranslarınız yazabilirmisiniz iyi çalışmalar.

H

hip79

Misafir
@hikmetbaysal

Biz size bir Panel verecegiz o panelden kac bay'in kac bayan'in sizin siteden vuruldum.com'a üye oldugunu hem siz, hemde biz görecegiz!

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
belli bir statüye gelinceye kadar 50 ytl oldugundan kimse yanaşmaz. ilk başlangıc için 10 ytl yaparsanız insanlar size alışır daha sonra yükseltseniz devam ederler. Ama önce insanların güvenini almanız gerekli.

H

hip79

Misafir
@ USTAD

Merhab USTAD,

ortalama fiyatini verirsek daha cok webmaster katilabilir haklisin!
Ama bizim icin önemli olan bayan kullanicilar, bu yüzden onlarin ücretini yüksek tutuyoruz!
Vuruldum.com Sitesi tamamen ücretsiz ve öyle de kalacak! Bu yüzden Silver, Gold vs gibi satislarimiz olmayacak!
Sitenin ücretsiz olmasindan dolayi sizin kazanma imkaniniz yüksek!
Cünkü Siteyi ziyaret edip begenen kulaniciyi üye olmamaya tesvik eden bir neden yok!

ben sizi denemeyi dusunuyorum ama bir arkadasım denemisti ücretini alamamıştı o yuzden kendim denemem varsa refranslarınız yazabilirmisiniz iyi çalışmalar.

Bizimle calisan ve parasi alamayan kimse yok, böyle birsey olmadi, olamazda! o arkadasiniz kimmis aceba cok merak ettim. Sitesinin adini verebilirmisiniz lütfen?
Referanslarimiz Almanyadan! Vuruldum.com, Flirtfloor.de'nin türkce versiyonu!
Alman Ortaklarimiz ve Sponsörlerimiz ile calisiyoruz!

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güzel diyorsun bayan katılımcı oranı 4/1 değildirki 10 da 1 dir o zaman 1 milyon vermen gerekiyor bayan üye başına

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

pardon karıştırmışım arkadasım baska bir siteymiş orası kusura bakma ama oranlarda soledigime katılıyorum genede bayan kullanıcı derseniz simdi webmasterlerde celişkili bakıcaktır erkeklerin degeri yokmu :) birebir konusup reklam vermeyi denedinizmi o şekilde verebilcekseniz görüşelim pm atınız.

H

hip79

Misafir
Güven

istek üzerine ve güvenirlik acisindan Pay out limitini, ilk iki ödeme icin, 10 YTL'ye indirdik! Ondan sonra yeniden 50 YTL'ye cikarilacak!
Yani 10 Ytl'si dolan parasini hemen alacak ve bir kez daha 10 Ytl'ye ulasdigi an yine ödeme yapilacak. Ondan sonraki ödemeler ise 50 ytl'ye ulasildigi zaman yapilacak.
Bunu parayi zamaninda ve gercekden alacaginizdan emin olun diye yapiyoruz...

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buda aşa yukarı mantıklı olmuş ilk ödemeyi 10ytl sonrası 50 ilk başta güven verirsiniz güzel düşünmüşsünüz birde absürtfriendfinderdan daha iyi oranlarınız sanırım orası 3/1 veriyordu hatırladığım kadarıyla tabi orası $ ölede bir konu war herneyse projenizi dahada geliştirmenizi bekliyoruz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5