İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bayan Forumu

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Anne ile Bebek Nokta Com

İstenen fiyat 50TL.

artık ilgilenemiyor bu yüzden aktif üye kalmadı. Her şeyi ile satılık.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
keşke daha sonra çıksaydı bu başlık karşıma :( müstakbel eşim ile kadın ve çocuklara yönelik bir psikoloji projemiz var o proje için biçilmiş kaftan olurdu.ama evlenmeden gerçekleştiremiyeceğiz :(

alacak olan arkadaşa hayırlı olsun,domain ve içerik olarak çok güzel bir site

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ümit :) inşallah mutlu bir evliliğin olur. Bende eşim için almıştım ilk doğum yaptığında sürekli bir şeyler yazardı o yazdıkça diğer üyelerde yazardı. Sonra bebekleri büyüdü hepsinin birer canavarı oldu artık anneilebasbelasi.com u almak lazım :D onlara

Not: Bu aralar emek verdiğim bir çok siteyi zorla satıyorum. neden aldım bu kadar siteyi, haybeye ne kadar zamanımı harcadım bilmiyorum. Neredeyse 30-40 domain daha var ama :) hepsi çok değerli benim için ondan ayrılmak zor oluyor biraz.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
ümit :) inşallah mutlu bir evliliğin olur. Bende eşim için almıştım ilk doğum yaptığında sürekli bir şeyler yazardı o yazdıkça diğer üyelerde yazardı. Sonra bebekleri büyüdü hepsinin birer canavarı oldu artık anneilebasbelasi.com u almak lazım :D onlara

Not: Bu aralar emek verdiğim bir çok siteyi zorla satıyorum. neden aldım bu kadar siteyi, haybeye ne kadar zamanımı harcadım bilmiyorum. Neredeyse 30-40 domain daha var ama :) hepsi çok değerli benim için ondan ayrılmak zor oluyor biraz.

Allah razı olsun cümlemizin inşallah :)

depresionist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam detaylı bir pm alabilir miyim?
Domain bitis süresi ve , kayıtlı olduğu firma, host bitis süresi ve özellikleri,
pr, alexa, varsa gelir, hit vs.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Site Information for anneilebebek.comGet Details Alexa Traffic Rank: 12,107,551 No regional data Sites Linking In: 11

pr1

hitide 50 li geçmiyordur. Bayağıdır sayaç yok. Şimdiye kadar hiç reklam konmadı siteye. Belki test için eklemiş olabilirim eskiden.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hayırlı satışlar Özcan,

gencsozluk satıyosan haberim olsun :p

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) Gneral valla sen yazana kadar hiç bakmıyordum siteye şimdi :D Cron ile 3 botuda ayarladım artık. Her 10 dk da bir 30 mesaj atılacak sisteme.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Nerden ne alarak atıyo Özcan, spam mesaj şeklinde mi alakalı sitelerden konu çekerek mi atıyo? :D

depresionist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain bitis süresi ve , kayıtlı olduğu firma, host bitis süresi ve özellikleri,

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
hostingi godaddy de. Siteler için yıllık 100 lira alıyorum senin kendi serverın varsa taşıyabilirsin.

Bitiş Tarihi 03.02.2011
Oluşturulma Tarihi 03.02.2009
Son Değişiklik Tarihi 04.02.2010

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5