İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BayPosta.Com dan Sonra...

Sizce Hangisi?

• PostaTR.Com

Kullanılan: 10 52.6%
  • Gawab.Com

Kullanılan: 4 21.1%
  • EveryOne.Net

Kullanılan: 5 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlarınızla Birlikte Yukarıdaki Anketi Doldurarak Yardımcı Olursanız Sevinirim.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bigmailbox da var ayrıca ..

benim oyum every1 e . Belkide tamamen duygusal , 2 sene kullandım ;)

hizmetleri gercekten iyidi. Oldukca hızlıydı sunucuları.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
postatr oldukça iyi arkasında omnis falanda var..panelde güzel..reklamlarda normal fazla koymuyorlar

F

fenerli

Misafir
temmuz da yeni bir posta servisi hizmete girecekmiş, en iyi özelliği de ara birimin her site için farklı olabilmesi imiş, bakalım göreceğiz
bu arada baybul.com kapandı mı

S

SempatiX

Misafir
bayposta.com kapandı arkadaşalr... ama eger dbler silinmediyse mesaj atarak üyelerinmizin db bilgilerini geri almaya çalışın derim ben... belki birşeyler yapabilirsiniz... bir çok webmaster a yazık olur... diger posta hesapalrına gelirse ben su anda postatr yi kullanıyorum bir şikayetim yok şimdilik... eskiden gawab kullanmıştım gawab.com bazen açmaya biliyor hata verebiliyor... everyone ı hiç kullanmadım zaten bildiğim kadarıyla fazla mail üyesi olana sponsor oluyorlarmış... fazla mail üyemiz olsada oraya geçsek yine 0 başliyacak olmiyacak mı ? bigmailbox da iyi bir firma diyebilirim çünkü dünyanın en ünlü metal gruplarından olan Slayer ve Iron Maiden bigmailbox ı kullanıyordular...

F

fenerli

Misafir
ama halen daha bayposta.com da bir uyarı yok, ücretsiz paket seçeği duruyor, eğer hizmet bitmişse neden kaldırmamışlarki bu seçeneği
ilginç bir durum

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gawab üyelerinin gönderdiği her mailin altına imza/reklam ını koymana izin verir ayrıca sitedeki tüm banner reklamlarda da %50 gösterim hakkını sana verir bu imkanları tanıyan başka firma varmı bilmiyorum bence şimdilik en iyisi, tek kötü yanı email hesaplarına giren kullanıcılara her session da 1 defa pop-up reklam açması.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi guzelde turk sıtelerıne ne kadar guvenebılrıız boyl bır durum soz konusu;
posta tr nı narkasında omnıs var denılıyor :)

bayposta nın arkasında izhost.com var izdns.org baybul.com vs... adamlar tr deil domai nsatışına başlayan frmalardan bırı,
asla guvenemıyorum turk sitelerının boyle hızmetlerıne farzedelim ben aldım kullanıyorum 20.000 mail uyesı yaptım kı rahat yaparım bunu zorlanmadan, adam boyle kapatacak ne oalcak belkı o adam maili buyuk işler için kullanıyordu veya her yere onu vermıştı ne oldu mağdur oldu işte sonra uğraş dur....

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gawab.Com da Karar Kıldım Herşeyi Ayarladım 3 Mail Hesabı Açtım/Kayıt Oldum Mail Yazdım Mail Aldım Ama Bugün ( Daha Bugün 2. Gün ) Nedense Login ve Kayıt Olunamuyor Sorunu Anlamadım Login Olurken Su Hatayı Veriyor " Üzgünüm oturum açma süreni sona erdi.. "
Deneme İçin Açtığım Diğer Hesabım ( AHISKA.ORG ) Çalışıyor, Mailleri Kontrol Edebiliyorum Mail Yazabiliyorum Ama Bu (AHISKA.NET) Çalışmıyor, Yardımcı Olursanız Sevinirim.
http://www.ahiska.net/
UserName: deneme
PassWord: deneme

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
problemini tam olarak anlamıs degilim arkadasim,
suanda birde domain'ine girdim, sen gawab'ın kontrol panelinden mi yoksa, kendine ait yonlendirmis oldugun mail panelinden mi bu problemi yasiyorsun?

R

ReaL

Misafir
bayposta kapattı hizmeti ama hala sitesinde var gibi gözükmesinin nedeni bazı sitelere parayla bu hizmeti sunması olabilir..
ben postatr ye geçtim şu anda walla bi problem yok.. umarım buda bayposta gibi 12.000 üye olduktan sonra silmeye başlamaz ya da admin panelindeki bazı ayarları kısıtlamaz...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SempatiX' Alıntı:
şimdilik... eskiden gawab kullanmıştım gawab.com bazen açmaya biliyor hata verebiliyor... everyone ı hiç kullanmadım zaten bildiğim kadarıyla fazla mail üyesi olana sponsor oluyorlarmış......

sempatix kardeş, gawab bencede cok ii, cok zor bulmustum servisleri bence bircogundan ii,
tek kusuru 2 yıl once kullandıugımda turkce karekterleri arapca yazıyor olması idi:D
sanırım bu site araplarındı zati...

su an turkce sorunu veriyor mu acaba? kullanan varsa aydınlatsın bizi

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gawab.Com Türkçe Dahil 14 Dil ve 15 Tema Destekliyor, Şuanda Kullanıyorum, Şimdilik Sorun Yok ve Çok Kullanışlı.
Daha Önce Yazdığım Sorunu Çözdüm, Domainim (AHISKA.NET) Başka Siteye Yönlendirilmiş Olduğundan Sistem Hata Veriyordu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5