İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bayram Günü..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayram Günü Heryerde Noel Baba Kostümü İle Dolaşan Adamlar Görmek Zorundamıyım?
Çocuklarımız Noel Babaya Çok Özendiriliyor..Yılbaşında Neden Noel baba gelcek Hediye vercek Diyoruz Çocuğumuza?
Çocuğumuz Noel baba Yerine Karagöz Hacivat,Nasrettin Hoca Sevgisiyle büyütülse Fena mı Olur?
Artık Milli Değerlerimizden kopma Derecesine Geldik Arkadaşlar Buna Kim Dur Diyecek?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sen ben herkes diyecek, kendi kültürümüze ancak kendi değerlerimiz ile sahip çıkabiliriz... Ama noel baba pis kaka diyerek olmaz bu işler... Gölge oyununu tanıtarak, sevdirerek olur bu işler... Yada başka şeyler bulmalıyız yılbaşı için başka yapacak birşey olduğunu sanmıyorum... Her çocuk noel baba heyecanı yaşayabilir çocukluk... Bunu bir kültür savaşı haline getirmeden kendi kültürümüze sahip çıkmalıyız doğru olan bu bence...
Yani biz çıkıpta ramazan aylarında gölge oyununa çocuklarımızı götürmezsek yılbaşındada neden noel baba deme hakkımız olmaz... Herşeyin yeri farklı senin benim kültürümde bu yoksa yılbaşını kutlamayız olur biter, ama yılbaşında niçin noel baba dememeliyiz...
Adı üstünde noel bayramı onlar için... Yoksa hristiyanlarda çıkıp ramazan ayında gölge oyunu istemiyoruz diye çıkabilirler : )

Ps: Arkadaşım neden her postunda yazıları büyük küçük yazıyorsun yani gözü gerçekten çok yoruyor hem doğruda değil bu şekilde yazılar rahatsız edici dikkat edersen iyi olacağı kanısındayım.

Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5