İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bayram Öncesi

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar Mübarek Kurban Bayramı Arefesinde buluduğumuz şu günlerde ilk önce hepinizin bayramını kutlar Büyüklerim varsa Saygılarımı Küçüklerim varsa Sevgilerimi Sunarım ..

Bu mubarek bayramdan önce Gelin bugün bir güzellik yapalım. Belki Burada küsler vardır dargınlar vardır kalp kırmış yanlış konuşmuş insanlar vardır barışmak için adım atmak (İster Hatalı olun ister hatasız) büyüklüktendir. Gelin dargınlar kalp kıranlar varsa burada ister isim vererek ister genele hitab ederek Barış Adımı atalım ve bayrama küs dargın kalp kırmış olarak girmeleyim.

Ben ilk adımı atarak burada Eğer Birinin kalbini kırdıysam eğer birine yanlış laf etmişsem kusuruma bakmasın Özür dilerim hakkını helal etsin..

Tekrar Herkese Hayırlı Bol Kazançlı seneler İyi Bayramlar

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir düşünce tebrikler. Bu sese kulak vermek lazım. Herkesin bayramı mübarek olsun.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayramınız mübarek olsun. yeni yılda, paranız bol olsun. sağlık ve ask'ı getiriyor ne de olsa :p

limonabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi bayramlar herkese.hem yeni yıl hem bayram bir daha yaşamak nasip olmaz galiba.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5