İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bazi aci gerçekler

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bilmiyorum bi bızdemı vardır boyle seyler ama oldumu oluyor işte.
Ben forumtr da modluk yapan bir şahıstım .İsmimi sunmak istemıyorum.Size bazı olaylar anlatacagım inanıp ınanmamak sizlere kalmış yanı inansanızd inanmasanızda benim kaybedecek bir şeyim yok.

Yeni modluğa başlamıştım adminimize birşey sordum ve bana bir saniye bekle vip üyeleri var "inekleri sağmam lazım" diye cevap vedi biraz bozuldum ama banane kendi işime bakarım ben dedim.Fakat canımı sıkan olayların ardı arkası kesılmedi.Sponsorumuz webtrhos herkes sponsor sanır ama adminin sitesidir ve yuzlerce host satıp tek kuruş fatura kesmemekte yani vergi kaçırmaktadır.Biz ise her ay işyerlerimizde vergiler vermekteyiz.Bunlada kalmadı yönetimde şöyle bir yazı vardı forumumuz 2 hafta sonra 5 gunluğune kapanacak ve bomba gıbı geri dönecektir.Ve olan oldu vbulletin ile anlaşmaya varıldı ve lisans alınmış gibi gösterilip sanal avukatlar aramış oldu binlerce mail atıldı vs.Sonra avatarlar türk bayrakları şu bu derken iyi bir milliyetçi forum oldu.Bunada sesimizi çıkartmadım ama son olay artık canıma tak dedi ve görevi bıraktım.Forumtr yeni bir script yazdıracak kendıne kabın alacak dıye insanlardan yardm istenecek paypal ve dıger havalelerle tabııkı dunya 2 cisi(!!!) forumada herkes elini uzatacak. yanlız sunu unutacak insanlar zaten script yazdırıldı hazırda ve testler yapılıyordu!!!

En büyük onlar?

kurtadamdan ayrıltıktan sonra en büyük olma yolunda hertürlü şeyi(!) yapan site iyinet, donanımhaber,kurtadam,turkeyforum( bunla rbenim bildiklerim bızdende ddos yapmamızı yanı desteklememızı ısterdı.)sureklı saldırırdı.

Dunya 2 cisi olmaya nedersınız?

Herkes teprik etti fakat insanların unuttgu bırsye vardı.Bu site Türkce ve bukadar ingılzıce site varken yanı ortak dıl sitesi neden Türkce sıte?

250$ ve listede çalışan tanığınız varsa cevabı çok kolay sizde olursunuz

Yorum sizin saygılar sevgiler.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunların kanıtlanmasına gerek olan şeylermi bilmiyorum.

ZAten bilinen şeyler. yapılan şeyler

Yani forumtr ziyaretcileri için adminlerinin ne kadar şerefli yada şerefsiz olması pek önemli değil paylaşım ortamı sonuçta giriyorlar.

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence haklı olabılır neden dersenız bigboardda sonucta bır sırket ve neden bedavadna para kazanmasın kı bir turk toplıstınde tanıdıg olan bır arkadasım sıtesını sureklı en uste gostermıstı .Orda nıye olmasın.Yanı lafın kısası bence kımse havadan gelen paraya hayır demez sız olsanız dermıydınız? Ve benımde aklıma hep takılıyor bır gsm forumu vardı 2000 falandı onlıne cookie 15 dk idi o lıstede forumtr kat kat asafgıdakı o fruma her turlu ulkeden gırıs yapılıyordu.bence bunun ıcın mılyon dolarlar gerekmez bende vbuleltınde olsam bende bu teklıfı kabul ederım.ve bende sıze su lısasn olayını yazmıstım hatırlarsanz kapanacak dıye daha oncede...

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bunun burasıyla ne ilgisi var. aç forumtrye bir konu yaz.... sonra da banlan ama gerçekleri söylemiş olursun en azından.....

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
forumtr in pekcok siteye saldiridigini daha once de duymustum.

iyinet, "her neden ise" devamli saldiri altinda.
Saldirinin nedenini ben cozebilmis degilim, "tavsan daga kusmus dagin haberi yok" misali, kimin ne icin saldirdigini bilmiyorum.

Biz elimizden geldigince sistemimizi ayakta tutmaya calisiyoruz.

Saldiriyi yapan yada yapanlar, verdikleri zararin karsiligini, colugumuzun cocugumuzun bogazina gidecek ekmegi caldiklari icin, bu yada obur dunyada elbet oderler. Zira, bu siteler bizim icin bir zevten ote ailemizin gecim kaynagi olan bir ekmek teknesinir.

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadas sanırım uyarmaya calısmıs bızı yazmıs ıyı etmıs.

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10.net 'e de saldiriyorlar.
Fakat saldiri Ip'i fdc den alinmis bir server ip'i.
Dolayisiyla bu makinanin webtrhost denilen uckagitcilara ait olduguda ortaya cikti.
Bunlar sanal delikanliciklar. Bunlara arkadasimin biri telefon edip mahkemeye veririm dedi, benim adresimi bulamazsiniz diye kivirmaya basladilar. Real hayatta bir baltaya sap olamamis ezikler. Muhtemelen ufak yaslarinda ensest iliskiye maruz kalmis bebecikler.

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işte bu sıteler mıleltın ekmegını calıyor ama kendılerıne bir reklam 45YTl bakın bakalım kac reklam var +vip dıye adlandırılan yuzlerce uye

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinete bazen giremiyorum kıl oluyorum.
r10.net eş zamanlı girilmiyor. Gerçi sadece burası kapalı iken oraya bakma gereği duyuyorum ozamanda kapalı oluyor. Ayrıca çoğu zaman çok yavaş.
Neyse bu ddos saldırıları için önlem alsanıza. belliki şerefsiz çok. Ddos için önlemleri konuşalım.

D

discoface

Misafir
ya bu forumtr mal dolu ya yemin ederim mal dolu. adamlara bir domain satısıyla ilgili konu açtım.aman neler neler yazmıslar :)
link vermedim yazımda ama adam diyoki verdigin linkde böyle bir site yok.
kısacası diyeceğim insanlar sömürülmeyi hakediyor. bırakın vip üye midir nedir ondan olsunlar oraya.ve birşeyde öğrenemesinler.
çok sinir oldum ya gece gece :) öyle mal kullanıcılara öyle mal bi admin hak olmuş işte

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belliydi zaten böyle vir halt yedikleri. forumdan bir arkadaş daha önceden Forumtr başlıklı topic de yazmıştı zaten bunlar kesin oynuyordur diye. Doğru cıkmış.Bu topiği acan arkadaşın da yalan söyleyeceğini sanmıyorum. Forumtr den Hersey beklenir.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Acemi iken yaptığınız lamerlikler profesyonel oldukdan sonra çok canınızı sıkar yaptığınız lamerlikler için binbir kere pişman olursunuz. İnşallah öylede olur.

G

geyik.net

Misafir
Elinizde kanıt varsa neden site sahipleri bu kişileri mahkemeye vermiyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5