İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bazı kişiler kendini ben olarak tanıtmaya başlamış

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
moy203' Alıntı:
Dostum benm kaanburuk5511@h... diye biri ekleyip sonses10 olarak tanıttı bu senin msn in mi?

Birde ben 14 dolar paypal alıcam elinde mevcutmudur?

Dikkat etmenizi rica ediyorum. Piyasada kendini benim gibi tanıtmaya çalışan birisi var bilginize. Benim msn kaydım sonses10 dur ve bunun dışında msn kaydım yoktur. Benimle iş yapacaksanız öncelikle ö.m ile iletişime geçiniz.

moy203

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar profilime bakabilirsiniz madem sensin profilime bişey yaz diyince sonses.10 diye üyelik açmış az daha kaptırıyodum premuimu dikkatli olun satan kişi olarak tanıtınca ilk önce onun forumdan msnine bakın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yine bir takım çok ilginç garip ve olağanüstü olaylar oluyor:eek:ha:

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Günceldir. [email protected] msn kayıtlı üyede aynı şekilde benim adımla ticaret yapmaya çalışmaktadır.

MSN VE Ö:M ile iletişime geçmeden BENİMLE alışveriş YAPMAYINIZ.

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dikkatli olmak lazım karşılıklı güven oluşturulduktan sonra bence sorun yaşanmaz.. Herkeze kolay gelsin.. Kimle görüştüğünüze dikkat edin lütfen mutlaka bir şekilde teyit edin karşı tarafı..

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu
[email protected]
Sonses10 nicki ile benide dolandırdı! Türkcell 20tl vericektim oda paypal 15$ ama ben şifreyi verdim bana şifre kullanılmış dedi oysaki ben yeni almıştım inanmadım 1gün sonra tekrar oturum açtı kontör şifresini kullanan numarayı bulcam şikayet edicem turkcele dedim sonra eve kontörü ben yükledim ben sana solucektim yapma lütfen felan dedi sonra ben sana 1 hafta sonra para yollucam paypal dedi bide hotfile hesabı verdi ama ne 1hafta 1 ay oldu hayla ortada yok!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5