İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava 1$ İsteyenler ! - (Temiz bi site)

Y

YaraMaZzz

Misafir
Bu işi bıraktım son bir veda merasimi düzenliyorum giderayak....ya bakın bu ptr'ler gezinirken cart diye önüme çıkıp beni kandırıyolar zaten ben biraz safımdır kanarım ;)

1$ napıcam demeyin,bagladeş'te kadın gözlerini satıyor parasızlıktan... sonracıma yine o taraflarda ayda 1$ için çoluk çocuk tüm sülale çakıl taşı kırıyor !

referallerimin ellerinden öper saygılar sevgiler

1$ KAZANMAK İÇİN TIKKK

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) hadi bak sen kazan diye uye olacagim benim kazandigim bir dolarada 1 kisa maltepe 1 de ekmek alayim bari :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz bana paypal , egold adreslerinizi yazın ben size biraz para yollayayım. yeter ki böyle şeylerle vakit harcamayın.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aforizmalar

ya aforizmalar bana biraz yollar mısın kredi kartı borcum var ödeyemiyorum kaç aydır [email protected] çok sevinirim valla paypal bu arada :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aforizmalar yanlış konuşmuşsun :) herkes atlar valla.. haklılar tabi ki.. bedava para baldan tatlıdır....

Y

YaraMaZzz

Misafir
pişttttttt çekilin bakim ordan !

Aforizmalar' Alıntı:
siz bana paypal , egold adreslerinizi yazın ben size biraz para yollayayım. yeter ki böyle şeylerle vakit harcamayın.

Aforizma bana veriyo size noluyo ayıp oluyo ama !!!!!!!!!!!! dermiş yaramazzz...

sonra da kendini tutamazzz ve;

yavaş hızlan bakalım aforizmalar söyle önce bakalım neyin nesisin kimin fesisin..her tefeciden para alır olsaydık ohoooooooo.... :p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aforizmalar para dağıtıyon heralde. bizede yollarsın artıkın :) şöyle 250 euro civarı bi paypal yeterli seni fazla kasmayalım :))

Y

YaraMaZzz

Misafir
Huuuu Huuuu Kimse Yok muuuuu????

Tık tıkk tefeci faizler kaç kaç??? :D

Y

YaraMaZzz

Misafir
ve üzülerek belirtmeliyim ki arkadaşlar bu site de pek sağlam ayakkabıya benzemiyor..neden diyeceksiniz çünkü benim verdiğim linkten direk girdiğinizde görülmüyor ama url'yi adres çubuğuna yazıp bakarsanız veya benim linkimden girip anasayfaya tıklarsanız göreceğiniz üzre site arayüz falan değiştirmiş ve tüm eski üyelikleri iptal etmiş ve açıklayıcı e-mail yollayıp özür dilemeyi de ihmal etmemiş sorun şu ki kazanılan tüm referal ve paralar gitmiş...

görünüşe bakılırsa bu kadar kısa zamanda açılıp yine aynı kısalıkta değişen bir site şüphe uyandırıcı değil değil...

bilginize..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5