İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bedava 40 adsense sitesi

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ücretsiz bir hizmetmi ?
biraz daha ayrıntılı bilgi alabilirmiyim?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
beyler fena yüklenmişiz , siteyi çökertmişiz :) indirinler ihtiyacı olanlara versin bir zahmet

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bandwidth Limit Exceeded

biri bu siteleri rapid gibi bir yere upload ederse herkes faydalanır

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
trichnosis' Alıntı:
Bandwidth Limit Exceeded

biri bu siteleri rapid gibi bir yere upload ederse herkes faydalanır
yok mu paylaşıma sunan , hadi herkes faydalansın

M

muratsakizci

Misafir
Bir diye bir şirket kurup güzel işler yapabilrsin biroyun birhost birdomain vs. :d

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu icerikte sitelerin durumu nedir adsense kodlarini koymamizda bir sakinca varmi durduk yere basimiza is almayalim ?

selamlar.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
zirvedekiler aslında şu sorun olabilir.. Bu içerik şu anda binlerce sitede sanırım vardır.Google bunu hile olarak yada copya içerik olarak nitelendirebilir.Bence en manıtklısı ayrı bir hesap ve ayrı bir domain.en azından canınız yanmaz.

Bu tabiki sadece bir öneri..

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
zirvedekiler aslında şu sorun olabilir.. Bu içerik şu anda binlerce sitede sanırım vardır.Google bunu hile olarak yada copya içerik olarak nitelendirebilir.Bence en manıtklısı ayrı bir hesap ve ayrı bir domain.en azından canınız yanmaz.

Bu tabiki sadece bir öneri..

Bu sabah ayni seyleri düsündügüme emin olabilirsin. bir kac ay evvel bir hesap vardi bir tanidigin web sitesi icin acmistik ama kullanmyiordu, haril haril hangi maile actigimi düsünüyorum ama bulamiyorum. Elimde 100 kadar saglam domain var hespsi bos vos duruyor. Biliyorsunuz yaklasik 1,5 yil evvelden bu eu domainlerin ön kayitlari baslamisti, bende 250 kadar basvuru yapmistim ve tabi herifler ta ozamandan 1000 euro ön ödeme aldilar benden gecen ayin 7 sinde resmen basladi dagitim ve 100 kadar domain kaptim e tabiki o kadar zaman önce basvurdum tr de eu domaini bilenleri saiysi bile cok azdi ozamanlar, örnegin http://www.kraltv.eu/ , http://www.taraftar.eu/, http://www.kraloyun.eu/ bunlardan bazilari bos bos yatirmaya gerek yok müsterileri cikana kadar biraz piyasaya sokmak lazim bunlari :)

A

Amanha

Misafir
arkadşalar bunu kurarken bir domain alacağız ve sadece google a üye olup id mizimi gireceğiz iş bununla bitiyormu başka ne gibi değişiklik yapacğaız biraz acemiyimde

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense ile tıklama başına 15 dolar kazanmak

Arkadaşlar Adsense doğru biçimde kullanıldığında gerçekten çok ciddi paralar kazandırıyor ama dünyada çok az insan gerçek anlamda nasıl Adsense'den para kazanılacağını biliyor.

Benim yöntemlerimi uygulayarak bir tıklama başına 15 dolar kazanabilirsiniz. Peki siteyi kurdunuz herşey hazır ziyaretçi olmadan nasıl para kazanacaksınız ziyaretçi olmadan site ve içerik hiçbir şeydir. Benim yöntemimle ben size kişi başına 0,008 dolar maliyetle nasıl ziyaretçi çekebileceğinizi gösterebilirim. Hemde dünyada istediğiniz ülke ve bölgede hatta ABD de şehir bile hedefleyebilirsiniz ve maliyetiniz gösterim başı 0,008 dolar olacak bir düşünün tıklama başına 15 dolar kazanacaksınız maliyetiniz ise gösterim başına 0,008 dolar olacak. Bu tekniği öğrenmek isterseniz bana ulaşın. Eğer ekstradan Google adwords tıklamalarını nasıl 0,01 dolara mal edeceğinizi öğrenmek isterseniz ben yardımcı olurum hemde istediğiniz kelimede (sadece İngilizce) istediğiniz ülke ve bölgede hemde ilk sırada reklamınız çıkacak. Adsense'den ayda 20,000 - 30,000 dolar gibi paralar kazananlar var kanıt isterseniz ekteki ekran görüntülerine bir bakın. Size öğreteceğim yöntemlerle ayda 5,000 dolar kazanmak çok basit.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu nasıl kullanılıyor?

site kapanmış domain gibi duruyor ya da sedo sayfası gibi?

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Adsense doğru biçimde kullanıldığında gerçekten çok ciddi paralar kazandırıyor ama dünyada çok az insan gerçek anlamda nasıl Adsense'den para kazanılacağını biliyor.

Benim yöntemlerimi uygulayarak bir tıklama başına 15 dolar kazanabilirsiniz. Peki siteyi kurdunuz herşey hazır ziyaretçi olmadan nasıl para kazanacaksınız ziyaretçi olmadan site ve içerik hiçbir şeydir. Benim yöntemimle ben size kişi başına 0,008 dolar maliyetle nasıl ziyaretçi çekebileceğinizi gösterebilirim. Hemde dünyada istediğiniz ülke ve bölgede hatta ABD de şehir bile hedefleyebilirsiniz ve maliyetiniz gösterim başı 0,008 dolar olacak bir düşünün tıklama başına 15 dolar kazanacaksınız maliyetiniz ise gösterim başına 0,008 dolar olacak. Bu tekniği öğrenmek isterseniz bana ulaşın. Eğer ekstradan Google adwords tıklamalarını nasıl 0,01 dolara mal edeceğinizi öğrenmek isterseniz ben yardımcı olurum hemde istediğiniz kelimede (sadece İngilizce) istediğiniz ülke ve bölgede hemde ilk sırada reklamınız çıkacak. Adsense'den ayda 20,000 - 30,000 dolar gibi paralar kazananlar var kanıt isterseniz ekteki ekran görüntülerine bir bakın. Size öğreteceğim yöntemlerle ayda 5,000 dolar kazanmak çok basit.

buyrun tabi yardımcı olursanız iyi olur. minnettar kalırız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5