İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bedava 40 adsense sitesi

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
keyfinebak.com' Alıntı:
şimdi saol varolda bişi sorucam bak kızma ama bunlar ne :)
şimdi bunlara domain alıyorsun sonra veriyon google amcaya adsenseni ekliyorsun sonra para kazanmayı bekliyon , ama benim gibi fazla birşeyden anlamayan biriysen çoook ama çook bekliyorsun.

B

Baria

Misafir
valla bunlardan para zor kazanılır :d ama atıcam hepsini bir domaine dursunlar :) hepsine ayrı ayrı domain almak zor

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman ben boşuna indirmiş oldum bunları... işin içine para girdimi ortalık karışıyor... bi ara adsense kısmında takıldım bağımlısı oldum... bi ara hyip flip pişmana takıldık bağımlısı oldum... çabuk kapılıyorum o yüzden hiç gerek yok diyelim... yinede saol işine yarıyan olursa onlar kullanır...

bu arada yapabilsem 4 tane cirlop gibi domainim var onlarla uraşırım ama vaktim yok...

du ben sana sorem bakem bu domain isimleri nasıl iş yapar mı ?

www.biryardim.com
www.biryemek.com
www.birsarki.com
www.birsiir.com

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende onu düşündüm aslında... ama rakibim çok kuvvetli nasıl mücadele ederim hesapları yapıyorum şimdi...

yemek-sarki-siir sitelerine güzel işler yapıp iyi hitler yakalarsam biryardim.com sitesini faaliyete sokmayı düşünüyorum... ihtiyacı olan yardıma muhtaç insanlara ulaşabilmek için ilk 3 site başarılı olur iyi tanınırsa biryardim.com adresindede iyi işler çıkarırım diye düşünüyorum ama tek başına zor...

bu arada rakip olarak görmek istediğim kuruluş denizfeneri derneği... :)

R

Reignman

Misafir
Hayır işinde rekabet mi olur ya :) Ne demiş İngilizler, don't compete but cooperate. Allah kolaylık versin.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
keyfinebak.com' Alıntı:
bu arada rakip olarak görmek istediğim kuruluş denizfeneri derneği... :)
gerçekden de denizfeneri gibi iyi işler yapacağım diyorsan bannerini ver ilk ben siteme koyayım.Siteni aç elimizden geldiğince destekleriz.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet birleşilebilir hem daha güzel işler çıkar.Bir mail at istersen geniş kitlelere yayılmak için birleşme talebi öneririm(ki muhtemelen sen alt dal olacaksın ama bence hayır işinde o da güzel)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olur olur hayır işinde rekabet olur aslında... felsefem güzel ama bakalım accık daha büyüyelim 23 yaşındayız ama daha küçüksün diyorlar :)

komşum açken ben tok yatamam felsefem bu inşallah günün birinde güzel şeyler yapabilirim...

neyse ben kaçıyom bu konudan rs635 konunu helak ettim kusura kalma ... hadi hayırlı geceler...

inşallah arkadaşlar valla daha başlayamadan desteğinizi esirgemediniz ya Allah razı olsun bu güzel oldu işte ben 3 siteyide gözden çıkarıp biryadim.com için kolları sıvarım güzel şeyler yapıcamızada inanıyorum... yapılabilecek en güzel iyiliklerden birisidir bir insana bir lokma verebilmek bence biz bunu başarırız... inşallah vaktimi ve birazda kendimi ayarlıyayım günün birinde yeni siteler kısmında bismillah deriz...

S

sohbetorg

Misafir
bu foruma 15 gundur girdim cok yabanci kelimeler goruyorum bakalim daha ne cıkıcak bu arada rs arkadasimiz icinde paylasimindan dolayi tsk ederim lakin ben anlamadim bu islerin acemisiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5