İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava 50 Adet Kalite Backlink istermisin ? Herkese Backlink !

ripzombie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Webmaster arkadaşlara çok faydası olacağını düşündüğüm Süper bir kampanya yapıyorum.!

imle.tc imleme Sitesine üye olup en az 1 Bağlantı paylaşan her arkadaşa 50 Adet Süper Kalite (Özellikle Alexada 1 ay içinde %100 Backlink) Hediye ediyorum.Raporu ile 1-2 gün içinde üye olduğunuz mail adresinize göndereceğim. Çekiliş yok kura yok. Saçma Sapan bi ton Şart Şurt yok.

Not: Her üye 1 defa 50 Backlink kampanyasından yararlanacak. Farklı isim ve domainlerle üye olup farklı sitelerinize backlink alabilirsiniz.

Her yeni üye olan Arkadaş 1 imleme yaptıktan sonra buradan pm ile lütfen backlink gönderilmesini istediği domain 'i ve Keyword kelimesini belirtsin.

Sadece Bu da değil, üye olan arkadaşlarımı bir fırsat daha bekliyor. Her hafta Sitelerini ve Bağlantılarını en çok paylaşan arkadaşa 1000 Adet PR1-4 Backlink (Raporu ile birlikte) Hediye ediyorum.

Bedava Backlink istiyorsan Tıkla !

illemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
raporu gönderdiğin için teşekkürler. güzel bir paylaşım

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
üye oldum bağlantı paylaştım, pm attım, rapor beklemedeyim...

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
sitemi ekledim raporu gönderirseniz sevinirim teşekkürler.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyeliğimi yaptım.

Her gün bir bağlantı paylaşıyorum.

Üye adım KFY2000

backlink raporu beklemekteyim.

conqu3ror

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üyeadım buradaki ile aynı conqu3ror bağlantı paylaştım rapor beklemekteyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5