İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BEDAVA 500 KONTÖR

M

MerKuR

Misafir
MerKuR rahatsızlığınmı var. Millet kuş beyinlimi . okuması yazması yokmu. kendini çok fazla akıllı sanıyorsun galiba. sende aç bi affiliate sistemide bizde kullanalım sitelerimizde bakalım neler başarabiliyosun. Melodi istiyosan telefonuna kontörlerine acımıyacaksın. herşey kullanım koşulları kısmında yazıyor. akıl edip onu okumak önemli olan.

Biz burada vaadettiklerimizin hep arkasındayız kimsede bunun tersiniz söyleyemez.Sisteme henüz 10 üye kazandıran olmadı. kontör istiyen kişiler garantiarkadas a üye yapacağı yerde 500kontor.com a üye yaptırmışlar ve kontor talebinde bulunuyorlar. birşeyi tam öğrenmeden yargılamayın.

Bunun dışında 500kontor.com u garantiarkadas a yönlendirdik. Çünkü sistem düşündüğümüz gibi olmamış tam rayına oturmamış onedenle oraya yönlendirdik. sistem tam manası ile çalıştırılmaya çalışılıyor. bu bittikten sonra siteyi açacağız.

saygılar
Aldatmacaya baglı bi ortaklık sistemi acacagıma acmam daha iyi
aksam yastıga kafanı koydugumda huzurluysan sorun yok tiryakiforum.
ayrıca benim sana ve soft reklama bi sözüm yok. ama sistem yanlış ona karşıyım. aracı olanlar birkezdaha düşünmeli.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aldatmacaya baglı bi ortaklık sistemi acacagıma acmam daha iyi
aksam yastıga kafanı koydugumda huzurluysan sorun yok tiryakiforum.
ayrıca benim sana ve soft reklama bi sözüm yok. ama sistem yanlış ona karşıyım. aracı olanlar birkezdaha düşünmeli.
sistem ortada ve sistemin kullanım koşulları var. o koşullar olmasa söylediğini haklı bulabilirim ama var onu okumakta kullanacak kişinin zorunluluğu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5