İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BEDAVA 500 KONTÖR

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba webmaster
Yeni bir kampanya ile sizlerleyiz.500Kontor.Com sitemize kayıt olduğunuzda size vereceğimiz link ile sistemimize kayıt ettiğiniz her 10 kişi için bize gönderdiğiniz telefon numaranıza otomatikman 500 kontör yüklenecektir.

TELSİM
TURKCELL
AVEA

Bu operatörlere kontör yüklenmektedir.

Kontör kazananların kontörleri 24 saat içerisinde telefonlarına yüklenir.

500kontor.com dan üye olduğunuzda size verilen garantiarkadas linkinden yaptığınız 10 üyeye 500 kontör kazanırsınız.Ref linki ile 500kontor.com a yaptırdığınız üyeliklerden kazanamazsınız.

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar hikaye kim bu zamanda bedavaya 500 kontor verirki??

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 köntör almaya çalışırken 1500 den olmayalım ?

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
işin detayını öğrenmeden kılımı bile kıpırdatmam :) 500 kontörü öyle kolay verirlermi sanıyosunuz

N

NRT

Misafir
nedense referans linkine tiklayinca garantiarkas.com'a yonleniyo...

Aklı sıra milletin sırtından para kazanacak. garantiarkadas.com ne veriyor ki bunlar aracılık yapıp 500 kontur versinler.

Şuraya bakın :)

# Organizasyonumuz, tamamlanan sponsor tekliflerinin hesabınıza yansıması ve neticesinde tarafınıza kontör vs emtea hediye edilmesi konusunda tam yetkili olup, dilediği üyeye hediye verip vermemekte veya dilediği miktarda vermekte serbesttir.

http://www.500kontor.com/index.php?page=general/sartlar&

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aklı sıra milletin sırtından para kazanacak. garantiarkadas.com ne veriyor ki bunlar aracılık yapıp 500 kontur versinler.

Şuraya bakın :)

# Organizasyonumuz, tamamlanan sponsor tekliflerinin hesabınıza yansıması ve neticesinde tarafınıza kontör vs emtea hediye edilmesi konusunda tam yetkili olup, dilediği üyeye hediye verip vermemekte veya dilediği miktarda vermekte serbesttir.

http://www.500kontor.com/index.php?page=general/sartlar&
Soft reklamı tanıyorum yalan söyleyip milleti dolandıracaklarınıda sanmıyorum...

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soft reklamı tanıyorum yalan söyleyip milleti dolandıracaklarınıda sanmıyorum...

Dostum kullan sonra bize söylermisin sonucunu. Bende biliyorum softreklam öyle birşey yapmaz ama bi kişinin yapmasını bekliyoruz :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ama olayı tam anlamıyla açıklması lazım yoksa yalancı drumuna düşecek

N

NRT

Misafir
Arkadaşlar bana inandırıcı gelmedi 500 kontur = 49 YTL her kişi için 4,9 YTL ücret demektir buda. Arkadaşlar üye başına 4,9 ytl veren nerede duydunuz?

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama arkadaslar birde su varki Softreklam bence doğru sölüyordur. 500 kontor için kendini düşürmez tahminim birazdan deniyelim bakalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5