İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bedava 55 ytl lik kupon isteyenlere...

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
elimde 6-7 tane 55 ytl lik kupon var.. bunları bedavadan vericem ama karşılığında sizden sadece yabancı hit bulabileceğim sağlam bi adres istiyorum örneğin adbrite gibi.. reklam verdimi binlerce hit getirecek reklam verilebilecek biyer.. usa ziyaretçi istiyorum.. hepimizin bildiği siteleri söylemeyin yani.. veya sizin yabancı hitli siteniz olur oraya popup reklam vermemi sağlarsınız hem müşteride bulmuş olursunuz kuponuda almış olursunuz.. kupon karşılığında reklam istemiyorum yanlış anlamayın.. en iyi siteyi söyleyene vericem özelden bu kuponları.. tek isteğim bu sizden..

siteleri burdan değil özelden söylerseniz sevinirim.. 1-2 gün içinde seçicem vericeğim kişiyi 2 kişiden sağlam siteler gelirse 2 ye bölebilirim 3-3 diye yani..

şimdiden teşekkür ederim..

B

Baria

Misafir
adbrite ne kadar alıyor ? ornegin 1000 hit geldi sitene ne kadar ödüyorsun?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla benim araştırmamdan arabic mp3 sitesi var onu kullanıyorum hep haftalık 89 dolar ödemek zorunda kalıorum başka çarem yok.. ziyaretçi çeşidine göre yükseliyo

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
surf siteleri değil adbrite gibi dedim arkadaşlar..turkoyun siteyi inceliyorum durumu bildiricem özelden ve burdan.. genede bekliyorum arkadaşlar..

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
worldroyal.net
Bu alan satılık. diğer bilgiler
-------

yokmu arkadaşlar sağlam bi site verip 6 kuponu alacak ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5