İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bedava antivirüs dağıtımı yapın ve üyelik başına 1Euro

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede pek tanınmayan yeni bir sponsordan bahsetmenin vakti geldi sanırım:)
Bu reklam networkünün altında genellikle yönlendirme üzerinden komisyon kazanabileceğiniz servisler yer almakta...
Şu an itibarı ile kazanabileceğiniz programları şunlar...
1) Gazino programı... tıklama başına 10 cent ayrıca üyelik başına 1Euro komisyon vermekte...
2) Anket servisi: Yılbaşı kampanyası ile ücretsiz anket servisine katılacak üyelerine 41Pound değerinde ücretsiz anti-virüs yazılımı hediye etmekte! Ve bu servise gönderdiğiniz üyeler için de size 1Euro ödemekte!
3) Ciao servisi de bu network altında reklam vermekte... Üyelik başına 1Euro ödemekte...
4) Kendi servisi... Üyelik başına 1Euro ödemekte...

Servisin linki sanalkazanc.com'da geçen hafta yayınlandı... Özellikle son promosyonu olan ücretsiz anti-virüs hemen her site sahibinin rahatlıkla yönlendirme yapabileceği bir uygulama... 10 cent/tıklama veren gazinosu da tıklama sponsoru arayışındaki arkadaşlar için faydalı olabilir...
Herkese bol kazançlar...

Link: http://sanalkazanc.com/links.php?go=177

C

CDSATISNET

Misafir
dostum saolasın ama bunun sistemi çok karısık yaws...

anlatabilirsen çok güzel olur :)

saolasın

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında sistem hiçde karışık değil yaw! :eek:
Yapman gereken siteye üye olup reklamını yayınlamak istediğin servislere başvurman. Zaten şu an için topu topu 4 -5 site ile çalışmaktalar! Daha sonra kodu sayfana koyup gönderdiğin leadler üzerinden kazanmaya bakacaksın hepsi bu...

Bu arada ne yazık ki dil sorunu var... Türkçe site ile katılamamaktasınız :(

G

gawab

Misafir
ya arkadaşım sitenin ismini yazmamışsın sitene girdim ordada bu bahsettigin sponsoru bulamadım yardımcı olurmusun

C

ceenk

Misafir
Gawab bir önceki postun tarihine baksana 2002 adam sana nerden cevap versin :D

N

napolyon

Misafir
silenceofdarkness
ayhan buraya mesajı 2002 yılında atmış. gawab arkadaşımızda mesajı cevaplayarak hortlatmış.
yani adamların iki yıl boyunca bi sayfayı serverinde tutması mantıksız dimi ;)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Beni maziye götürdüğünüz için teşekkürler. Emin değilim ama bu site zanox veya cibleclick idi yanılmıyorsam. Halen bünyelerinde bu servisin olduğunu sanmıyorum ama yine de avrupa kökenli ziyaretçileriniz varsa onların ilgilerini çekecek reklam verenlere bu networkler altından ulaşabilirsiniz.
Adreslerini yine sanalkazanc'taki linkleri ile vereyim bari. Bakalım 2 sene sonra yine aynı konu açılır mı? :)
Zanox @ http://www.sanalkazanc.com/index.php?page=links&go=425
CibleClick @ http://www.sanalkazanc.com/index.php?page=links&go=346
İlki Almanya kökenli, ikincisi Fransa kökenli. Her ikisininde ingilizce arabirimleri mevcut. Bol kazançlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5