İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Backlink Kazanın| OTO Onaylı! | Ücretsiz Toplist | Freebacklink

Gurudge

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
1111111111111111111%252C.jpg

Merhaba arkadaşlar bu gün kurmuş olduğm backlink sistemini size tanıtmak istiyorum.

Sitemiz ; Bedava Backlink

• İlk olara siteye girip yukardaki yeşil yazıya tıklıyoruz ve kodumuzu kopyalıyoruz.
  • Ardından kodumuzu sitemizde gözükecek bir yere yapıştırıyoruz.
  • Sistem otomatik olarak sitenizi algılıyor ve sizi listeye ekliyor
  • Listede kaldığınız sürece backlink sizin sitenize etki ediyor.

Peki Nedir bu Backlink ; Backlink ‘ e kısaca , sizin sitenize verilen geri linkler diyebiliriz. Bu linkler karşılıksızdır.
Peki backlink neden önemlidir birde o konuda bahsetmek istiyorum. Backlink google sıramalarında kullandığı kriterlerden sadece biridir. Eğer backlink değeriniz yük++++e bir nevi siteniz daha değerlidir. Eğer backlinkiz az ise siteniz daha tam olarak tanınmamıştır diyebiliriz.
Backlinkin mantığını kısa bir örnekle anlatıcak olursak ;
Örneğin teknoloji alanında yazdığınız bir siteniz var ve yazdığınız makaleler çok beğeniliyor. Diğer siteler sizin yazılarınızı yayınlıyor. Yada sitenizde bir değişiklik yapıyorsunuz hemen diğer siteler bunu haber olarak yayınlıyor. Bunu facebook ‘ a benzetebiliriz. Facebook ney yapsa haber oluyor ve genel itibariyle çoğu site bu değişiklikleri sitesinde yayınlıyor. Bu sayede facebook backlink kazanmış oluyor. Bunun sonucunda ise google aramalarında site daha üst sıralarda çıkıyor. Bunu kısaca bu şekilde anlatabiliriz.

saidoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kodlama dıyor ben kodlamadan anlamıyorum nasıl yaparız

grymtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ölmüş sanırım, takip edilmiyor, açılmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5