İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava .be domainler

F

fenerli

Misafir
büyüklerimiz küçükken "be" diye konuşma derlerdi ve gerçekten türkçe kelimelerin devamında be eki getirmek kaba oluyor o yüzden bu .be uzantılı domainlerde bana kaba ve türkçemizi bozuyor gibi geliyor.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Hesap transfer islemi tamamlanmistir,sitemagazin nickli arkadasimiza hayirli olsun diyorum.

fenerli' Alıntı:
büyüklerimiz küçükken "be" diye konuşma derlerdi ve gerçekten türkçe kelimelerin devamında be eki getirmek kaba oluyor o yüzden bu .be uzantılı domainlerde bana kaba ve türkçemizi bozuyor gibi geliyor.

Tabi bazi kelimelere .be getirince anlam biraz kabalasiyor,ama domain olarak kendi adima diyim böyle seylere bakmiyorum.Domain domaindir :)

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler .

kuralarda en şassız benimdir aslında, yılbaşı nöbetlerini hep ben çekerim 7-8 kişi içinden. Bu sefer güzel bir şey çıktı sanırım kuradan....

valla piyango çıkmış gibi sevindim, ama sanırım bu domainlere site yapmak için malesef yine uykusuz gecelere devam :)

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl sizden olacak tam anlayamadım ?

açıklarsanız sevinirim :)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka kura çeken arkadaş olursa beni eklesin :)

Ben de kırayım şanssızlığımı..

S

Senbul

Misafir
sitemagazin' Alıntı:
çok teşekkürler .

kuralarda en şassız benimdir aslında, yılbaşı nöbetlerini hep ben çekerim 7-8 kişi içinden. Bu sefer güzel bir şey çıktı sanırım kuradan....

valla piyango çıkmış gibi sevindim, ama sanırım bu domainlere site yapmak için malesef yine uykusuz gecelere devam

Bizede tebrik etmek ve kolay gelsin demek lazım.

Bedavalarnet tebrikler guzel bir atraksiyon oldu valla :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5